Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatoknak miért csak a...

A kapcsolatoknak miért csak a legeleje a legboldogabb korszak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 02:24
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem a legeleje a legboldogabb. De ez azért lehet nálad így mert nem találtad meg aki hozzád illik, és ha lehull a rózsaszín fátyol már szürke a kép, ha megtalálod a te embered, akkor nem az eleje lesz a legjobb :D
2011. szept. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyetertek az elozovel:) Ha megtalalod az "igazit", .em a legeleje a legboldogabb.
2011. szept. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha veszel vagy kapsz valamit amire vágytál akkor is így van.Szeretni fogod de abban a pillanatban mikor megkapod jobban örülsz mint egy hónap múlva,nem!?
2011. szept. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez egyáltalán nem igaz! Az elején kicsit bizonytalanok voltunk mindketten, ismerkedtünk a másikkal. Annak az időszaknak is megvolt a maga varázsa persze. De most, 8 év után, a második gyerekünket várom, most igazán boldogok vagyunk együtt. Ahogy előttem is írták: ha megtalálod életed párját, nem így lrzel majd.
2011. szept. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem a legeleje, hanem amikor kisbaba születik.

Az a legboldogabb korszak. Aztán látni, ahogy nő, okosodik, szintén földöntúli érzés.

Az indiaiak egyébként úgy házasodnak, hogy nem is ismerik egymást, ezért náluk jóval a házasság alatt jelentkezik az úgynevezett "boldogság".

2011. szept. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Elég szívás lenne, ha a gyerek lenne a legboldogabb dolog.

Nekem az együtt töltött idő ér legtöbbet, isten óvjon attól, hogy gyerekem legyen és ne legyen időm a páromra.

2011. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem az eleje volt a legboldogabb. Így vissza nézve az eleje volt a pokol:D

Mi most boldogok vagyunk 4 éve vagyunk együtt, legboldogabb időszak szerintem az esküvő és a gyerekvállalás közötti idő lesz...aztán a gyerekvállalás ismét boldog időszak, legalábbis számunkra...:)

2011. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a legeleje a legboldogabb. Legalábbis nekem nem. Az elején még alig ismertük egymást. Most leszünk három éve együtt és most érezzük már igazán, hogy összetartozunk. Én most még valamivel boldogabbnak is érzem magam vele, mint a legelején.
2011. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6.49-es

Jól értettem,hogy a gyerekkel válik a legboldogabbá?! Nem akarlak megbántani, de ha így érzel, akkor te valamit jócskán elszúrtál. Van egy olyan érzésem, hogy nem is a párod szereted, hanem amit ő általa kaptál az élettől, vagyis a családi idillt. De ne aggódj, egy csomó ilyet ismerek.

2011. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmihez sem fogható, amikor kisbaba születik, újra ezt mondom.

Nyilván, ha nektek még nincs, akkor úgysem értitek, de azért nem kell letorkollni a másikat. Én csak a véleményemet írtam le.

2011. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!