Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja sok anya, hogy a...

Miért mondja sok anya, hogy a gyermeke az élete értelme, és ez a legboldogabb dolog? A párjuk már nem is számít? Az, akivel valószínűleg leélik az életüket? Az, akire "régen" mondták, hogy ő az életük értelme?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 20:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem jogos lehet a kérdés.

Én sem értem, hogy pl van közösségi portál, és sokaknál a férjről már nem is tesz fel képet, csak a gyerek, gyerek, ezt nem értem én sem...

Én nem így gondolom, és nem is így szeretném majd.

2009. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%

ez brutális....

ilyen embereket...

2009. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a férjem az életem értelme. A lányom csak hab a tortán. Én nem tudok nem figyelni a férjemre, mert olyan jelentség. De mi így hármasba nagyon jól elvagyunk. Imádom az életem helyzetének alakulását. Párom nélkül meg sem valósult volna. De neki lavornagy lelke van.
2009. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%

majd ha lesz gyereked, b.szd meg, megtudod.

mert a férjed az elhagyhat, megcsalhat stb, de a gyereked az mindig szeretni fog, és soha nem hagy el, azért.

idióták!!!!

2009. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
azert mert egy gyerek sokkal edesebb, szeretetre meltobb mint egy ferfi:-P
2009. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom, mikor megszületik a baba az egy újabb értelem. Attól még a párjuk is életük értelme, de a baba is. A párjukat már mindenki ismeri, most egy kicsit a babát kell reklámozni. Nem tudom megfigyelted-e, hogy pontosan hogy megy ez (legalábbis én így látom):

Mikor valakinek párja lesz vagy megházasodik, akkor vele közös képek vannak fent, utána ha baba születik akkor rengeteg-rengeteg baba fotó, utána az idő elteltével meg már családi képek tömkelege is felkerül.

Az új mindig picit izgalmasabb, de ettől még nem hanyagolják el a régit :)

Szerintem.

2009. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
És az meg sem fordul a kérdező fejében, hogy attól, hogy valaki a gyerekét élete értelmének nevezi, még a férjét is ugyanúgy annak tarthatja? Én legalábbis mindkettőt egyaránt fontosnak tartom és honnan az, hogyha valaki nem mondja ki, hogy a párja az élete értelme, akkor a párja már nem is számít? Egyébként is a férfinak is a gyereke, tehát ő is hasonlóan gondolkodik...már ha normális felfogású férfi.
2009. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%

Talán azért, mert nem tudják a problémáikat megoldani, nem hajlandóak konfrontálódni és tisztázni a dolgokat sem a munkahelyükön, sem a "párjukkal" szemben.

Talán ez egy menekülési mód, vagy valamilyen hiánypótlás.

A gyerekek viszont megnőnek, és nem biztos hogy ők azt mondják: az anyu az életünk értelme. És ilyenkor teljes az összeomlás, mert ugye a párja már csak mellette van és nem vele.

2009. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
20:56, ott a pont
2009. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Azért a kettő teljesen más kategória! Nem kellene összekeverni az érzéseket. A párod a választott társad. A gyereked pedig.... hát a gyereked. Azt nem cserélheted le, ha nem tetszik. Azért teljes felelősséggel tartozol. A gyerek belőletek van.

Szerintem összehasonlíthatatlan a kétféle érzés, még ha ugyanazt a kifejezést használják is sokan.

Férfiak! Ne legyetek féltékenyek a gyereketekre!

2009. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!