Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? ( A többit...

Mit csináljak? ( A többit lent megtaláljátok)

Figyelt kérdés
2 hete a féltestvéreim az eggyik közösségi oldalon rámírtak hogy én nem vagyok senkiük meg nem is ismernek meg az anyukánkat sem ismerik, pedig nemis csináltunk semmit. Azóta fel se veszik a telefont, a közösségi oldalon nem írnak vissza. Mit tegyünk? Akinek van ötlete az írjon. Előre is nagyon szépen köszönöm.
2011. szept. 25. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
valami közös ismerőstől kéne akkor megkérdezni, hátha ők tudnak valamit.
2011. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bolondok. Gondolom kamaszok (a kamaszkor 12-14 évtől 18-19 éves korig tart). Ha igen akkor várjál!
2011. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük.Talán, ha nagyon kíváncsi vagy, akkor ismerősöktől érdeklődj, h mi a helyzet velük.
2011. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ők ilyenek, én sem érdeklődnék!
2011. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát már nem kamaszok. Az egyik 23, a másik 24 éves. Az egyik közös barátunkkal megpróbáltam vele beszélni, de a barát beköpött nekik. Akkor felhívtak és megint lecsesztek. Bocsánatot is kértem meg minden arra azt mondták h semmi gond, de amikor felhozta anyu a témát (ki voltak hangosítva és anyu is hallgatta) h mi a bajuk velünk akkor lecsapták a telefont. :'(
2011. szept. 25. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem is mondtam hogy puhatolódz, mert ez volt várható.


Most akkor (ha nem kamaszok, már csak) három eshetőség van pénz van a dologban, szokásos sértettség vagy "kavarás" a háttérben.

2011. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!