Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjek a smucig apámtól...

Hogy kérjek a smucig apámtól új cipőt?

Figyelt kérdés

Air Jordan cipőt szeretnék kérni apukámtól, mert a régi kiszakadt, de 30 ezerbe kerül, és ő mindig azt mondja, hogy ne legyek márkamániás+ ő smucig. Nem szoktam kapni tőle sok mindent, de néha mikor kérek valamit, kibújik azzal, hogy kérjek a gondviselőmtől(anyukámtól, de anyukámnak nincs elég pénze, apukámnak lenne. Mit mondanátok a helyemben, ha ilyen történne veletek ? 17/f

Köszi a válaszokat !


2011. szept. 25. 18:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%
pa, ugye nem baj, ha elmegyek diákmunkára, a keresetemből megveszem a cipőt
2011. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%
Ha az apád lennék, akkor azt mondanám, hogy más gyereknek meg nem telik semmilyen cipőre, de ha újat akarsz, akkor eredj el dolgozni.
2011. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Mehetsz munkára! Attól, mert apukádnak van pénze nehogy már több tízezer ft-ot tőle kunyerálj! 17 évesen legyen már érett gondolatod! :) Gyűjts pénz és már megis veheted!
2011. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%

én örültem hogy volt kínais cipőm és addig használtam amíg szét nem ment.kb fél évet kihúzott akkor kaptam egy télit

évi 2-3 cipőm volt


nem tudom mennyi idő alatt sikerült kiszakítani egy 30000!!!!! cipőt

de 1hónapja kezdődött a suli hó vége van szerintem esélytelen.

vidd cipészhez,vagy menj el melózni.

2011. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
67%

szerintem kérdezd meg csak tőle hogy venne-e vagy beleadna-e valamennyit.

én nem vagyok márkamániás de ha cipő akkor az legyen minőségi. kínai cipő is 5-6 télen van olyan csizma ami 10 ezer, és bír 2 hónapot.

2011. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
Ha a válaszadókon múlna, ma Magyarországon nem lenne munkanélküliség :)
2011. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
38%
két éve 20 ezerért vettem téli cipőt és az még mindig nagyon jó állapotba van, a minőséget meg kell fizetni. Aki nem teheti meg hogy márkás normális cipőt vegyen az ne kezdje itt fikázni a kérdezőt, mert ilyet akar.
2011. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
47%
el kell hogy keserítselek az ilyen apáknak minnél jobban érvelsz annál smucigabb lesz. Majd megszokod.Nálunk is ez volt pedig nem váltak el a szüleim.Az a durva hogy most már kezdek én is olyan lenni. Spórolok ezerrel. Külön élünk és hiába a mi erőnk mindenki azt mondja ha veszünk valami nagy dolgot, vagy nyaralás stb.. apuci. de ha tudnák..
2011. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%

17 évesen luxus 30.000.- Ft-os cipő. Az olcsóbb is ugyanolyan tartós lehet,mint ez. Nem kell feltétlen kínainak lenni.

Ha majd te keresed meg a rávalót,akkor vehetsz magadnak ilyen drága cuccokat.

2011. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
annyit tehetsz még ha kapsz névnapra, szülinapra, stb.. pénzt akkor abból megveszed.
2011. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!