Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a vejjelöltem...

Mit tegyek a vejjelöltem telefonon kedves elfogadó de személyessen nem akar megismerni?

Figyelt kérdés
A történet egy éve jár a lányommal se eljezzés se semmi már két hónapos terhes a lányom vele összeakart költözni velem kedves a telefonba de személyessen nem akar megismerni pedig kedvesnek tűnik ,nem lennék rossz anyós sőt !Ma összeköltözött úgy a lányommal h elsejött és nem is akar járni hozzánk én nem értem ezt a hozzáálást mert félek így a lányomat hamar elveszítem és ezt nem szeretném,könnyen befojásolható a lányom sajna ,a kisebbik lányom barátját is ismerem és a nagylányom többi volt barátját is .így nem sok jövőt jósolok magamnak a nagy unokázás és lányommal való találkozásnak magamat csaknem kényszerítem rá a férjemnek és a többi gyerekemnek bemutatkozott már rólam hallani sem akar.Pedig eddig amit szerettek volna szinte mindent teljesítettem köszönöm a bíztató válaszokat előre is ,egy cicát könnyebb megszelídíteni mint őt
2011. szept. 26. 14:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, attól ,az illetőtől,aki engem leminősített.Van .,:is csak sajnos ma történt ,h elvitte a lányomat ,a vej és egész délelőtt sírtam mert én nem akarok rossz anyós lenni,és nem figyeltem ,a pontot ,vesszőt, stb.mert már egybefolynak a betük és csak kiöntöttem a bánatomat ide.Valószinű,h a lányom rossz képben festett le csak tudnám miért,de majd ,gondolom ő jobban csinálja a dolgokat.
2011. szept. 26. 14:39
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha a lànyod àll a dolgok mögött, akkor hagyd jàrni a maga ùtjàt. Talàn majd egy nap ràjön, hogy tévedett vagy talàn nem. Ezt csak ti tudhatjàtok, hogy mégis mi történhetett közöttetek.
2011. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha jól értettem 3 lànyod van. Nem lehet, hogy különbséget tettél közöttük? Nehezen és félénken élt melletted, mert sajnos ilyen dolgok nagyon sokszor elõfordùlnak örûlt, hogy elmehetett otthonról.
2011. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam-járok. Sírd ki magad, rengeteg álmatlan éjszakád lesz, és mindig várni fogod. Aztán ha majd keres legyél barátságos az ajtód mindig legyen nyitva. Én semmiképpen nem mennék, jőjjenek előbb ők. Ne szelídits Te senkit próbálj beletörődni a dolgokba. Én sem fogok sosem unokázni és szerintem még nagyon sokan vagyunk így. Ez jutott ezt kell elfogadni. A sors mindenkinek magadja azt amit érdemel.
2011. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
2 nagylány, és egy ,nagylegény ,a kérdéses lány a legnagyobb ,és őt szerettem a legjobban ,ő kötődött a legjobban hozzám.De ,nem adom fel.Nagyon fáj mert friss a dolog ma történt a költözés köszönöm a bíztatást
2011. szept. 26. 15:33
 16/18 anonim ***** válasza:
Őt szereted a legjobban? Na szép.
2011. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hát szép,hogy őt szereted legjobban ..:S ha lenne gyerekem,egyformán szeretném 3ukat,nem különbözetném meg őket...
2011. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam kérdezni hogy milyen a lányoddal a viszony?

Nagy furcsának találom a helyzetet. A lányodat kellene megkérdezned hogy mi az oka ennek az egésznek.

Párom az apámmal nem mert találkozni sokáig. Pedig gyerekkora óta ismerte, csak akkor jött ha apa nem volt otthon mert tartott tőle. Ma már jót nevetünk ezen.

De elgondolkodtató hogy ha mindenkivel találkozott , akkor nem lehet hogy jól meglett félemlítve? Az emberek hajlamosak a :

várd meg míg találkozol az anyóssal......

ha te tudnád....

majd az anyós megmondja... típusú dumákra

Szóval beszéld meg a kérdést a lányoddal hátha többet megtudsz. Aztán meg be is állíthatsz látogatóba. Elmehetsz megnézni hova költözött a lányod.

Mióta vannak együtt?

2011. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!