Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van az a pont, amikor már...

Hol van az a pont, amikor már durva, ha a pasim a szülei véleményét tartja legjobban szem elott, és nem az enyémet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Pl:- Anya elmegyünk moziba, késöbb megyek haza.

- Az jó és xy (én) mész?

- igen

- Mit nézet?

- 300

- Az szar és megvan ithon, azonnal gyere haza!


Vagy az eljegyzés időpontot ő akarta megszabni s vele akart gyűrűt választani.

2011. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

olyan durva , azért nem vehetem fel az eljegyzési köves gyűrűm,m ert jaj az anyjáék mit szólnak, hogy miért vett ilyen felesleges dolgot nekem!!!!!

röhejes.

2011. febr. 22. 16:00
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Ha abba akar beleszólni, mit csináltok az ágyban, esetleg kettesben.

Egyébként amíg csak a pasid, és főleg mindketten otthon laktok, addig az a normális, ha elsősorban a szülei véleményét tartja szem előtt, nem a csajáét.

2011. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1. Attol fugg, hogy milyen temarol van szo.

2. Ha olyan dologrol van szo, ahol 1 fele megoldas van es a helyeset kell valasztani, akkor azt valassza az ember, amelyiket jobbnak erzi attol fuggetlenul, hogy kitol jon a tanacs. Ilyenert nem szabad megsertodni.


Szoval attol fugg, hogy mirol van szo. Ha arrol, hogy mirol diplomazz vagy hogy hivjak a gyereketeket, akkor nincs joga beleszolni. Ha te azt tartod (csak peldanak irom), hogy a drogozas teljesen elfogadhato, a fiu szulei meg nem ertenek egyet, akkor viszont jogos, hogy nem neked ad igazat...szoval ha valami bajba vinne a parja velemenye, akkor jogos, hogy nem ra hallgat. Onallo tudata, akarata van. Nem is ertem, hogy miert kellene barkinek befolyasolnia ezt a felnott, gondolkodo embert.

2011. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Aha. Hát ha a szülei úgy gondolják, hogy felesleges pénzkidobás, az egészen más probléma.
2011. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vedd fel, nem azért adta? inkább most boruljon a bili, mint később
2011. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet eldönteni. Ha anyám orvos, a csajom meg bolti eladó, akkor nyílván anyám válaszát fogadom el arra a kérdésre miért is fáj a hátam.Persze ezt most nem csak ilyen egyszerű példákra értem.A gond ott van, hogy sokan nem tudják kikre érdemes hallgatni.Az ostoba érzelmi alapon ítéli meg a tanácsokat,véleményeket,ahelyett hogy objektíven tenné.
2011. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, most hogy kibújt a szög a zsákból, hogy nem akarja, hogy felvedd a jegygyűrűt, itt más baj van.

Konkrétan szégyelli a szülei előtt, hogy eljegyzett, és nem akarja, hogy megtudják.

Cinkes..

2011. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elnezest, de ezek szerint a kerdes nem pontosan lett megfogalmazva, mert nem a fiukat, hanem elsosorban teged akarnak befolyasolni, amit nem szabad engedni.
2011. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha olyan dologban is a szülő véleményére hallgat ami csak a kettőtök életére vonatkozik, na az már durva.


nem értem miért ne hordhatnád az a gyűrűt, legfeljebb ha anyuci ott van vedd le .

2011. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!