Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen apasi ideálja v...

Kinek milyen apasi ideálja v eddig milyen pasival volt kapcsolata? (haj, szem, alkat, kor, belső)

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még az ideálommal nem volt szerencsém járni, de ha ideál,akkor sötétbarna szem, haj, olyan latinos beütésű bőr, sportos,de nem kigyúrt tablettás test. Kb 180 cm és 25-30 év.Belső:kedves, aranyos, néha gyerekes, megértő, segítőkész, szeresse az állatokat és a gyerekeket, ne legyen lusta, nőcsábász, szeresse a természetes nőket, a belső legyen a fontos, ne legyen agresszív és ideges természetű, lehessen hülyűlni vele akár oltogatni is egymást.Ne legyen önző, beképzelt és hazug.De ehhez képest én szőke, göndör hajú gyereket szeretnék, szóval ilyen pasitól ez reménytelen, de amostani párom szőkésbarna és göndör, szóval így van esélyem(de ez véletlen, hogy így alakult), a mostani párom is tetszik, külsőre és belsőre is bár vannak hibái,de talán kinövi őket.:)
2010. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Először is: szerettem volna egy néger pasast "kipróbálni", de nem azért, ami általában vélekedés velük kapcsolatban!!!(Nagy bottal járnak...) Bármennyire is hihetetlen. Így volt kettő kapcsolatom néger pasival.

Egyébként az "ideálom": kreol bőr, magas, sportos vagy picit mackós, fekete vagy sötétbarna haj.

(38/N)

2010. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem az ideálom kék szem, barna szem, sportos6testesebb alkat. Fontos, hogy ne legyen kopasz. Intelligens, művelt, jó humorú legyen. A férjem ilyen, csak a szeme színe más és alacsonyabb, mint az ideálom, de ezek a dolgok ugye nem befolyásolnak semmit.
2010. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2010. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szőkésbarna haj, kék szem, sportos, vagány, belevaló fickó.

az első nagy szerelem ilyen volt. nem úgy teljesedett be, ahogy a tündérmesékben, de ő volt az első, akivel lefeküdtem. azóta barátok vagyunk.


a mostani párom nagyon magas, mackós, és iszonyat jóképű :) imádom :)

2010. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Milyen volt néger pasival járni mennyire volt más mint egy "mnagyarral"???

2010. jan. 25. 13:40
 7/15 anonim ***** válasza:

Amig 175 centis pasiaim voltak (2), mindig magas, nyurga, "lenyeltem egy vallfat" vallu pasikrol almodoztam. De most mar 4-5honapja egyutt vagyok egy ooorias medvevel es imadom! Imadom az oleleset, sotetbarna haja van es hatalmas kek szeme, gyonyoru. Szoval azt hiszem, ez a tipus szamomra az igazi. Emellet hatarozott, jol kommunikal, rendkivul megerto a neha hisztis baratnojevel. Azert nem teljesen tokeletes, pl fiatalabb nalam, ezt neha erzem. Es tul sokat pokerezik :D

Azert remelem legkozelebb is hasonloval hoz ossze a sors :)

2010. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2010. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A néger pasijaim (kettő) sokkal kedvesebbek, udvariasabbak voltak a magyar pasiknál. Voltam egyikük által Afrikában, a hazájában is, az összes afrikai, beleértve a többi pasast is, kedvesek, udvariasabbak voltak. A néger pasijaim haját nagyon szerettem simogatni, mert nekik nagyon dús, rövid göndör a hajuk. A kezünket is sokszor játékosan összehasonlítottuk :-), hogy az enyém milyen fehér az övéhez képest.

Szép emlékek maradtak meg róluk :-)

2010. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tök jó :)

És hol ismertétek meg egymást (már ha szabad ilyet kérdezni)

DE nem pontosan kérdem hnem mondjuk buliba vagy kávézóba barátokon keresztül..?

2010. jan. 25. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!