Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit tettetek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tettetek akkor amikor visszautasított titeket egy lány? Próbálkoztatok még nála, vagy megpróbáltátok elfelejteni? Ha próbálkoztatok sikerrel járt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
én leszartam:D ha nemkedvel akkor így járt, majd lesz más valaki... nem fogok még nyalni miután visszautasított...
2011. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

hát utasítottak már vissza meg én is utasítottam vissza már lányt. amikor engem visszautasítottak, még egyszer próbálkoztam, akkor sem jártam sikerrel, utána hagytam...

dehát a lányok olyanok mint a vonat. ha elmegy, jön másik :)

nem érdemes törni magad érte.

2011. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, annyi lány van, mint égen a csillag ...
2011. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én 2szer nem próbálkozok senkinél.Elutasit, hátraarc.
2011. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyszer fordult elő, hogy másodszorra is elhívtam, jó nagy rába... lett a vége. a nem, hát akkor nem- elv szerint élek :)
2011. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elkoszontem tole. Megszakitottam vele minden kapcsolatot. Azon voltam hogy mihamarabb tullepjek rajta. Soha nem probalkozok ketszer!
2011. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akiben van egy kis önérzet, az leszarja és nem alázkodik meg utána, mert ha elsőre nem kellett az ember, akkor másodszorra sem fog, kivéve, ha hirtelen híres és gazdag lesz.

Annyi lány van még. Nem szabad egynél leragadni.

2011. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!