Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú gondolkodási időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú gondolkodási időt kér, akkor mire számíthat a lány? Érdemes arra az időre békén hagyni, hadd gondolkozzon? Vagy jobb elfelejteni a srácot?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hagyd békén és ne remélj túl jót...
2010. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd gondolkozni, azzal nem segítesz, ha nyomulsz és nem hagyod levegőt venni. Mindenesetre nem a legjobb jel, de hagyd rá, és majdcsak kisül belőle valami. Ha nincsen kifejezett oka arra, hogy gondolkodjon, csak annyi, hogy nem biztos, hogy járni akar veled, akkor sztem nem sok esélye van a dolognak.
2010. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sokszor nem tetszett neki, ahogy vele viselkedtem, ezért elégelte meg a dolgot.

Ha nem érdemes rá várni, akkor nem kergetem magam ábrándokba. :( Nem szeretnék a végén pofára esni. :(

2010. márc. 29. 19:04
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Esélytelen. A fiúk nem gondolkoznak - mármint ilyen dolgokon. Vagy bejössz neki vagy nem. Vagy készen áll egy kapcsolatra vagy nem. Vagy.. vagy.. Nem.
2010. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor minek mondta, hogy adjak neki időt?
2010. márc. 30. 10:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam, azóta sem jelentkezett. egy hónapja.
2010. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úhh, nagyon sajnálom. :S Nekem is gyanús a dolog, hogy nem fog jelentkezni... Pedig ez nagyon szemét dolog. :S Legalább mondaná meg, mi a helyzet. Te sem kerested azóta?
2010. márc. 30. 15:06
 8/13 anonim ***** válasza:
De egy párszor dobtam rá egy sms-t, meg egyszer felhivtam, hogy taliznánk e. Ő mondta, hogy eljön de azóta se semmi. Hozzáteszem ő könyörgött meg udvarolt két hónapig, aztán meg ő kér időt??? Érdekes. Szerintem vissza fog menni az előző barátnőjéhez. Azt mondta, jó velem, csak most nem szeretne új kapcsolatot, újra kezdeni valakivel. Pedig még a szüleinek is bemutatott. Szerintem flugos! Vagy nem tudom akkor hogy mit akart?!
2010. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálunk is szinte ugyanaz a helyzet. :S Felajánlotta, hogy találkozzunk, bár akkor én nem értem rá. Most pedig azóta semmi. "Nem akar kapcsolatot" - ennél bénább dumát ki se találhatnának. :S
2010. márc. 30. 22:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen. Én sem értem, hogy minek tepert, ha aztán meg semmi. Sajnos én meg bele éltem magam. Amúgy ne, N.A a monogramma?
2010. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!