Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki két éve szakított velem. Kb egy éve már nem is beszéltünk, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Van rá megoldás, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bepróbálkozhatsz. De ha visszautasít, ne erőltesd.
2011. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok, hogy nem szabad erőltetni. Valami gyakorlati megoldást tudsz rá? :)
2011. aug. 30. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hívd fel, vagy írj neki, hogy van mostanában.
2011. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj neki egy e-mait,kérdezd meg tőle hogy van,hogy telt a nyara.De ha nem válaszol,akkor ne erőltesd és ne zaklasd.
2011. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakítás oka? mert nagyon nem mindegy. Egyébként 2 év alatt már bőven túl szoktak lépni az emberek, úgyhogy nem hinném, hogy sok esélyed van. Én se mennék vissza az exemhez SOHA, csinálhatna bármit.
2011. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, lelövöd az aktuális párját, őt megbilincseled, és elviszed egy pincébe, ahonnan nem hallják ki, hogy kiabál.

:-)

Nem nem tudod, hanem, nem akarod elfelejteni.

Ne azon morfondírozz, milyen jó volt vele. Hanem cserkész be egy újat, és élj azzal boldogan.

2013. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!