Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 13 éve megszakadt apámmal és...

13 éve megszakadt apámmal és tesóimmal a kapcsolatunk. Ők külföldön élnek. Hogyan tudnám megtalálni őket? Neten nem megy, hiába próbálom.

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De hány oldalon próbálkoztál?

Iwiw,Facebook,Bado(vagymi),Myspace,Myvip?Minden?

Esetleg anyudnál.

2011. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
anyukád talán tud valamit.
2011. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Édesanyád biztos tud ebben segíteni.Csak állj elé és mondd el,hogy felszeretnéd venni velük a kapcsolatot. :)
2011. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig az első és a legjobb esélyed az Internet..


Melyik ország? Neten vannak a közösségi oldalakon is, pl. "angliai magyarok klubja" (ezt most csak kitaláltam), ilyesmi.. Mindenhol vannak magyarok, valaki biztosan ismeri őket, ha ők maguk nincsenek fent neten, de szerintem ha gőzerővel keresed őket meglesznek!

2011. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak: Mindegyiken megpróbáltam,sikertelen volt. Németországban éltek, Frankfurtban volt éttermük,de eladták és Rheinböllenben volt házuk. A címet nem tudom sajna. Anyum is próbál segíteni,de ő még kevesebbet tud. Ő velem él. A háttérben a nevelőanyám kavar.
2011. júl. 20. 11:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 3 éve keresem őket és semmi. Apámnak tudnia kell,hogy született egy unokája,mert már apám sem fiatal.
2011. júl. 20. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Írjál a rheinbölleni Gemeindehaus-nak. Ha minden igaz, ott megvannak a lakók adatai és ha elköltöztek, talán az újat is megadták ott... (tudok olyat, hogy meg kell az új címet is adni, talán mindenhol így van.. Amit írtam nem Németország).
2011. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!