Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megcsalás.

Mit tegyek? Megcsalás.

Figyelt kérdés
Véletlenül, de 100% biztosan rájöttem, hogy a férjem meg akar csalni egy volt szeretőjével (csak szex volt köztük anno is). Egy számukra izgalmas alkalmat akarnak összehozni kb. 1 héten belül. Nekünk van 2 kicsi gyerekünk, a nő meg szintén házas, gyerek nélkül. Mit tegyek? Kivárjam, amíg a megvalósítás küszöbére érnek (ha már előáll a férjem a kifogással, miért nem ér haza időben), vagy borítsak most? Ha nem lennének a gyerekek, nem lenne kérdés, de ez így nem olyan egyszerű...
2011. szept. 27. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez temperamentum kérdése.

Én egészen biztos, hogy most tenném szóvá. Ezt igazán Te tudod eldönteni szerintem.

2011. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 A kérdező kommentje:
lehet, hogy hülye vagyok, de arra várok, hogy a férjem a lelkiismerete miatt lefújja. A nő volt a kezdeményező fél.
2011. szept. 27. 15:58
 3/134 anonim ***** válasza:
100%
et nem fogja kinőni
2011. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos addig tanacsosabb szolni mig meg nem tortent. Ha tudod, mikor, hol, hanykorra tervezik a bulit, csinalj meglepit, a nonek a ferje is mehet.
2011. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 anonim ***** válasza:
91%

Hát nehéz a helyzet, de én mivel elég határozott vagyok, én ha 100%-ra biztos lennék, se szó, se beszéd összeszedném a holmiját és a küszöbre tenném.

Ha megkérdezi mi ez? stb... szembesíteném a dolgokkal és megmondanám neki hogy költözhet a cafkához, a családját felejtse el..

Ha elmegy, akkor előbb utóbb úgyis lelépett volna..

Ha könyörög meg esedezik hagynám jó ideig "nyalizni" utána leülnék és megbeszélném vele hogy még egy ilyen és ajtón kívül találja magát..

Persze jó ideig nem bújnék össze vele, éreztetném vele ahol csak tudom azt, hogy nem vagyok meghalva érte.. Mert ha azt érzi hogy bármit megtehet, megis teszi..

Így meg elgondolkodhat azon mi a fontos a család vagy a cafka..

Persze felhívnám a nő férjét is és elmesélném neki..

2011. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 A kérdező kommentje:
még nincs meg az időpont, a csaj arra vár, hogy a férje éjszakás legyen. De erre gondoltam én is, csak nem egy városban lakunk, a két kicsi miatt meg én nem tudok elszakadni. A férjről meg semmit nem tudok, nem tudom elérni, hogy felvegyem vele a kapcsolatot.
2011. szept. 27. 16:01
 7/134 anonim ***** válasza:
94%

Nem is butaság megvárni, hogy a dolog megtörténjen. Ha a lelkiismeretére hallgatva lefújja, még van 1% esélye a kapcsolatnak. Ha meg nem, a cuccai csinos halomban éghetnek majd egy máglyán a kertben.

Hogy én mit csinálnék? Annyira hirtelen haragú vagyok, hogy azonnal kidobnám, és csak az aktuális lelkiállapotomon múlna, hogy az ajtón, vagy az ablakon.

2011. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 A kérdező kommentje:
ha megteszi, akkor nálam is vége. De annyira nehéz, egy 3 éves és egy 11 hónapos kisfiunk van, és egy kimondottan jó szexuális életünk. Legalábbis eddig azt hittem...
2011. szept. 27. 16:03
 9/134 anonim ***** válasza:
71%
Ha tudod a férfi nevét, próbálj meg rákeresni iwiwen, meg ilyen helyeken..
2011. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 anonim ***** válasza:
58%
Vannak közösségi oldalak, ha a nőt megtalálod, a férj is meglesz valószínűleg. Írd le a férjnek, hogy legyen kamu-éjszakás, és szervezz vele egy találkozót a történtek ismertetése után arra a helyre, ahova a férjed a randit szervezte.
2011. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!