Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem megcsalás? A...

Tényleg nem megcsalás? A nejem szerint az nem gáz hogy ő egy nővel lefeküdt. Viszont engem bánt. Az nem lenne megcsalás ha engem is bevett volna a buliba.

Figyelt kérdés
de féltékeny és az szerinte megcsalás ha én más nőt néznék stb. pedig megnéztem volna őket vagy 3as.szerinte ez nem megcsalás és titokban csinálta csak email alapján kiderült
2011. okt. 28. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a feleséged, neki hogy esne, ha te egy másik férfi farkát szo...d...


Amúgy ha már másnál keresi a szexet, az megcsalás, legyen az férfi/nő/ló...

2011. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt mondta őt nemzavarná ha pasival lennék csak ne költsek rá..
2011. okt. 28. 09:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
osztom az első író véleményét.Mindegy kivel férfival vagy nővel szexel,de ha másvalaki akkor az már megcsalás..
2011. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott, miért tette?
2011. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Mozgasszegeny eletmod! Mar ne haragudj, de eleg erdekes leeht ez a hazassag, mivel a nejed massal fekszik le, te pedig szivesen reszt vettel volna, mint nezo kozosseg....tehat onkontroll! Oszinte, igazi erzelmek, mint szeretet?
2011. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez megcsalás!!

Ha mással szexelsz az megcsalás...

2011. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Keress magadnak te is valakit bosszúból. Így te sem fogsz rá irigykedni és ő sem féltékenykedhet. Onnantól mindkét részről nyitott házasság, mindenki csinálja avval akivel akarja, annyiszor ahányszor akarja akár nővel, akár férfival, egyre megy. Ezen az oldalon pedig majd tanácsot kaphattok válással kapcsolatos kérdésekre is. Na, a legjobbakat nektek.
2011. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
engem nem zavar ha nővel leszibizik csak engem is vegyen be a dologba . azt mondta csak azért mert biszexuális és vágyik a női mell érintésére stb izgatja. egyébként jo a szexuális életünk és amugy is jol megvagyunk de ezen kivagyok akadva és azt mondja én meg csináljam pasival mert az nem megcsalás de nekemnem jönnek be a pasik
2011. okt. 28. 10:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megcsalás!
2011. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megcsalás.
2011. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!