Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás után új kapcsolat?

Megcsalás után új kapcsolat?

Figyelt kérdés
Előző párommal évekig voltunk együtt, majd azért lett vége mert kiderült, hogy többször megcsalt. Most sikerült egy új párkapcsolatot kialakítanom, viszont sajnos érzem magamon az előző párkapcsolat "nyomait". Féltékenységi rohamok törnek rám, bizalmatlan vagyok... Tisztában vagyok azzal, hogy ez egyáltalán nem jó, amíg meg nem csaltak egyáltalán nem voltam féltékeny tipus. Hogyan lehet ezt a félelmet leküzdeni?
2011. okt. 6. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyi idő telt el a szakítás és az új kapcsolat között? Nem lehet, hogy egy kis egyedüllétre lenne még szükséged, hogy kiélvezhesd a szingli létet?
2011. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, a helyedben én is ilyen lennék, ez természetes.

Én ezt mondanám a jelenlegi párodnak: Szívem, bocsi, de az előző kapcsolatom borzalmas véget ért, valószínűleg még sokáis nem fogok tudni megbízni a férfiakban. Ne vedd magadra, kérlek. Ha megint előtör belőlem a féltékenység, meg se halld.

2011. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztatni nem tudlak ... én lassan 3 éve vagyok az új párommal, de még mindig paranoid vagyok :(
2011. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt elég szingli élet, majdnem egy évvel a szakítás után jött a jelenlegi párom, most 7 hónapja vagyunk együtt. Ezért is lepődtem meg magamon, azt hittem már kihevertem...
2011. okt. 6. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
14:03 -as vagyok. akkor talán már nehezebben bízol meg a férfiakban, és ezért vagy "paranoid". Ahogy az előttem szólók írták, üljetek le beszélgetni. Talán segít
2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ha beleszeretek valakibe akkro nagyon nehezen bízok.Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nema párommal szemben vagyok bizalmatlan, hanem inkább a sorsomban nem bízok.Mert nagyon sokan átvertek már és megcsaltak.Senkinél sem feltételezem, hogy megcsalna, de az életem már annyira belémrögzítette, hogy minden apró részlet fontos számora.AMúgy néha nyugtat is a dolgo,mert innen tudom, hogy még tutira szeretema másikat és nem csak megszokásból vagyok vele...
2011. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi ugyanolyan.

Egyszer csalódtál, de most gondolom okosabban választottál.

Próbáld meg elfelejteni, és nem mérgezni magadat és az új kapcsolatodat a múlttal.

Mondom: nem mindenki csal meg, vannak hűséges, rendes emberek.

Erre gondolj!

2011. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!