Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lehetséges hogy a nő...

Olyan lehetséges hogy a nő használja ki a férfit szexuálisan és csak szexet akar tőle és semmi mást?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy a kérdést ide tettem de itt úgy gondolom ebben a kategóriában normális válaszokat kapok....

Szóval ha van ilyen azt miből lehet leszűrni ha egy nőnek csak arra kell egy férfi?


23/F


2011. szept. 27. 16:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát,nem tudom... Szerintem meg inkább,a nő azonnal belezúg nyakig a szeretőjébe,és képes eszetlenül borítani mindent,amit persze nagyon sokszor megbán.
2011. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hány éves hölgyről van szó?
2011. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Azon kivül, hogy ilyen sexuàlis igenyei vannak veled szemben màst nem érzel, hogy szeret és hiànyodat fejezi ki ha nem vagy vele?



Hát ez a fura hogy az elején kimutatta de most már olyan mintha csak a szex érdekelné és a testi kapcsolat...ezért nem értem az egészet..mert általában egy nő ha kiszeret valakiből akkor nem nagyon tud utána azzal a férfival akivel előtte szerelemből szeretkezett...

2011. szept. 27. 17:05
 14/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:00


22 éves

2011. szept. 27. 17:05
 15/19 anonim ***** válasza:
Még mennyire, hogy lehet!Unalom űzés céljából történik legtöbbször. Aztán ha beállít a herceg a csillámpónin,akkor Te, a kis hiánypótló egyből pattintva leszel, mondván,hogy ami sosem volt azt nem lehet megjavítani. Ergó ha azt érzed,hogy vlmi nem kóser a csajjal érzelmi szempontból és Te többet adsz a kapcsolatba,lépj le.Ha megvárod a végkifejletet az r.hadtul tud fájni.Legalábbis ez a személyes tapasztalatom
2011. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

hát te nem sokat tudsz a nőkről meg úgy általában az emberekről, már bocs...


„férfi szájából furán hangzik hogy nem örül annak ha kihasználja egy nő” – miért hangzana hülyén? én még sose hallottam olyat, hogy „de jó, találtam valakit, aki kihasznál” :O


„általában egy nő ha kiszeret valakiből akkor nem nagyon tud utána azzal a férfival akivel előtte szerelemből szeretkezett...” – nem. egy kapcsolat áll szerelemből meg szexuális vágyból, a kettő ritkán múlik el pont egy időben... meglehet az egyik úgy, hogy a másik már nincs.


ami a barátnődet illeti, nem lehet, hogy stresszel mostanában valami miatt és nem jut annyi ideje arra, hogy törődjön veled?


szüleinek be vagy mutatva? mert az egy jel, hogy komolyan gondolja.

2011. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát, 22 évesen nem hiszem, (bár elképzelhető) hogy férje lenne, és te töltenéd be a szerető szerepét. Van amúgy pasija? Mert ha nincs, akkor nem gáz a helyzet. Félénk nő egyébként? Mert az is lehet, hogy azt várja, hogy te lépj. Vannak nők, akik kifejezetten utálnak lépni, és azok nem is fognak. Milyen gyakran szeretkeztek? Azon kívül taliztok, vagy csak szex van?
2011. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nőként mondom azt, hogy létezik ilyen. Gyorsan azt is hozzáteszem, hogy koponyán belül inkább férfias vagyok.

Volt egy időszak, amikor nem igazán akartak összejönni a magánéleti dolgaim, gondoltam egyet és úgy döntöttem, hogy itt a nyár, belecsapok a lecsóba.

Akkor tényleg nem keresgéltem lelki társat, inkább csak szórakozni akartam. Találkoztam is egy sráccal, külsőre nagyon bejött, jó "haver" volt, de több fantáziát nem láttam benne, mert...hát, finoman szólva nem volt egy atomfizikus.


Rettentően élveztem, hogy csak szex és egyéb laza programok - teszem azt elmentünk motorozni vagy strandra. Intellektuálisan nem elégített ki, de nem is terveztem vele hosszú távra.


A bibi ott volt, hogy ő már fészket rakott volna, én még nem és nem vele. Hiába szerettem emberként, társnak nem tudtam elképzelni. Amikor világossá vált, hogy ő lépne előre, elmondtam neki, amit fentebb leírtam (kivéve az atomfizikusos részt...) és békében elváltunk. Rá nemsokkal találkoztam a férjemmel.


Tehát igenis létezik olyan, hogy egy nő se akar éppen komolyabb kapcsolatot. Nekem akkor és ott ez pont megfelelt, nyár volt, dolgoztam és szórakoztam. Melóval is annyira le voltam terhelve, hogy alig maradt agyam.

2011. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
az szép...valószínű, hogy nem teszed meg újra....
2011. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!