Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fiammal? 16...

Mit csináljak a fiammal? 16 éves szélsőjobboldalban hisz, horogkeresztet hord, hitlert élteti és már sokszor figyelmeztettek az iskolában is hogy ilyeneket csinál.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 22:25
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
78%
Öcsém is olvasta a Mein Kampf-ot, de csak azért, mert érdekelte, ő nem ilyen szélsőséges és elítéli azt a mészárlást, ami akkor volt, de érdekelte ez az írás, hogy tulajdonképpen mi van benne.
2009. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim válasza:
31%
Enged hogy saját álmait kövesse, és fogad el olyannak, amilyen.
2009. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
54%
Saját álmait....? Ugye, csak viccelsz? Nem, ne fogadd el ilyennek, minden eszközzel változtatni kell a világnézetén.
2009. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim válasza:
39%
semmit hagyjad jo uton jár.igy kell ezt.én fiatalabban lettem náci és halálomig az is maradok.csak hitler!
2010. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim válasza:
53%
A probléma gyökerei egészen visszavezethetők a médiáig. Ugyebár a fiatalok nagytöbbsége "lázadó" namost a mai világba a zsidók álltal vezérelt média elitéli a szélsőjobbot /teljesen jogosan, ezt meg kell hagyni az ő múltjuk tudatában/.A fiad pedig nem több egyszerű lázadónál, kinövi. Gondolj csak bele a te idődbe mi volt a "szabályellenes"?! Nálunk például a hosszú haj volt tiltott mégius mindenki hordta, mert tiltották. Nem tudom mennyire hasznos ez neked de szélesbíti a látóköröd az biztos.
2010. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim válasza:
18%
Szerintem kérdezz meg egy volt ávóst. Bocs, de undorodom a fajtájától
2010. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
52%
Pár éve voltam Auswitz (lehet, h rosszul írtam) 1-ben és 2-ben is. Kis utazási irodák mindig hirdetnek ilyen 3napos Krakkó környéki utakat, nem is drágák. A nyári szünetben én elküldeném a helyedben. Többet mond minden szülői szózatnál.
2010. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
33%

Szülőként valamit nagyon elrontattál. :(

nekem az ilyen fullnyomi ismerőseim lettek nácik, mert igy már nem nyomi az identitásuk

2010. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
54%
Majd kinövi. Verni semmi esetre se verd, olvasson, tájékozódjon, beszélgessetek. Majd megtalálja a saját útját! Gyerek még! Nem kell mindjárt neki esni ököllel!
2010. jún. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy ez nála afféle lázadás. Ne tiltsd, mert olaaj a tűzre. Beszélgess el vele, halgasd meg, mi tetszik neki! (szerintem csk divat, nem tudja mit mond) ahogy téged próbál megismertetni-meggyőzni, talán rájön, hogy ellentmondásba kerül. Nyáron látogassatok el Buchen valdba, Ausvitzbe! Komment nélkül.

Ne utáld meg: nemrég még milliók voltak így ezzel, jóravaló emberek. Hallgasd meg őt, nem megengedve, de arra az időre elfogadva! Hallgasd meg, engedd meg, addig, hogy esetleg igaza legyen! Szerintem csak íg y "nőhet túl " ezen. Ha tiltod, letorkollod, kamaszos lázadásból jobban fog ragaszkodni. Keress egy jó pszichológust, aki tinikkel foglalkozik - érdeklődj az osztálytársak szüleinél, az ő gyerekük hova jár, elgedettek

-e - és menj el, kérj tanácsot tőle, hoyg kell az ilyen helyzetet legjobban kezelni! Olyanhoz, aki tapasztalt a kamaszokkal. Lehet, hogy épp a sulipszichológusotok ilyen.

Jó trükkjeik vannak ám!

2010. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!