Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fiammal? 16...

Mit csináljak a fiammal? 16 éves szélsőjobboldalban hisz, horogkeresztet hord, hitlert élteti és már sokszor figyelmeztettek az iskolában is hogy ilyeneket csinál.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 22:25
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
35%

Ja nézesd meg vele a zongoristát, és titkold el, hány lányt erőszakolt meg a zsidó rendezője. :)

Amúgy valamilyen szinten minden nagy ember antiszemita volt, csak ők azért nem ilyen mániákusan általában.

2010. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
29%
mia gond hogy szélsőjobboldali??? jobb mintha komunista lenne. és az hogy hitlert élteti? fiatal még én is ilyen voltam gondolom te is.
2010. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
37%
Internetmegvonás.
2010. dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
64%
én is ilyen vagyok ,szintén 16 éves,de nem hordok horogkeresztet,nem mondanám h istenítem Hitlert,csak csodálom...Megnéztem már pár nácis filmet (köztük a zongoristát),de sokat nem változott a szemléletem...
2011. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
40%
Magyarázd el neki h mi az valójában,adj neki könyveket de inkább filmeket mutass neki,hogy értse meg h milyem kegyetlen,mielőtt valami baja lezs.
2011. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
41%
Hitlert éltetheti(csak nem mindenhol mert nem minden ember szereti) mert nem volt rossz ember...mondjuk ez az én véleményem, és nekem is van horogkeresztes karszalagom, de nem hordom és neki sem kéne mert lecsukhatják és/vagy fizetni kell, elég sokat... ja és az iskolában sem kéne éltetnie mert kirughatják...(sajnos) ezt jobb ha tudja. még valami,az se baj hogy szélsőjobbos, mert azok normálisabbak és Magyarországnak az érdekét nézik...Szebb jővőt :)
2011. febr. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem semmit. Nagyon helyes, hogy vannak még ilyen emberek! Jó barátok lehetnénk. Hány éves?
2011. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
44%
Jajj, istenem, de hülye vagyok :D Írtad, hogy 16... Hát... ez gáz volt :D
2011. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!