Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most van egy fél éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most van egy fél éves kapcsolatom, de sajnos sok benne a veszekedés és már kezdek kiábrándulni belőle! és még mindig az első igazi szerelmemet szeretem! Mit csináljak? H mondjam meg neki h mindig a régi pasimat szeretem!

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
"Béla, az első szerelmemet, a Józsit szeretem!"
2010. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztok. Leültek beszélgetni. Első lépés, hogy önbizalmat öntesz bele. Tehát felsorolod pár igazi emberi értékét. Finoman elmondod, hogy az utóbbi időben sokat veszekedtetek, ami a kapcsolatotok gyengülését okozta. Mondod, hogy sajnálod, de nem érzed már jól magad így és fáj, h vitáztok mindig. Mondod neki, hogy mérlegeltél, átgondoltad a dolgokat és arra jutottál, hogy ti ketten nem alkottok tökéletes párt (tökéletes pár nincs, de végülis arra kell kilyukadni, hogy nem illetek össze), és legjobb lenne ha közös beleegyezéssel szakítanátok. (mert ez sztem neki sem jó..) Megnyugtatod, hogy semmi baj, ettől ti még ugyanúgy beszélgethettek, a baráti(haveri)kapcsolatot nem kell megszakítani egymással, de ha neki időre van szüksége, megérted. A régi pasidat pedig meg se említsd neki! Ilynekor a fiúkban benne van a bosszú, a harag, és még elszúrná neked a dolgokat! Meg tudod ilyenkor milyenek, megkeresné a fiút, és megverné..


Na ügyesen!

2010. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!remélem sikerülni fog,és ez nem megy majd a barátságunkra...
2010. márc. 7. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!