Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülyeség...

Szerintetek is hülyeség ennyire féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

Nem annyira zavar, mert végülis elhülyéskedjük ezt az egészet, de akkor is, kicsit valahol mégis zavar. Szóval van a párom, imádom nagyon, majdnem egy éve együtt vagyunk már. Minden jó köztünk szerencsére:) Neki van egy ismerőse, akit ő régen akart, de az ismerős nem. Vagyis nem úgy akart, csak megcsókolni ennyi. Egyszer majdnem megtörtént köztük, de társaság is volt a környéken. Már évek óta nem akarja, meg szinte családtagnak tekinti az ismerőst, de mégis néha feljön ez, hogy akarta, és néha nála van, de már nem akarja. Viszont az ismerős is úgy csinált régen, mintha akarta volna. Lehet sok a szóismétlés meg minden de aki érti kérek normális választ:) Köszi:D Ja és annak a valakinek családja is van meg minden, de féltem őt, egyszerűen szeretem nagyon és mivel nagyon jól is néz ki, hát ki ne lenne féltékeny? :) De tudom hogy eltúlzom de hát most....valaki megnyugtat kicsit? Nem annyira rossz, voltam már sokkal jobban féltékeny.

20/L


2011. júl. 31. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, hogy voltak előtted nőügyei, akkor keress olyat, akinek még nem.


Annyira gyerekes féltékenynek lenni, akár csak az exekre is, na de olyanra, akivel nem is volt semmi..


Veled van, nyilván téged akar. Úgyhogy no para.

2011. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eleinte zavart , de nem fogom emiatt elhagyni őt:) Nagyon szeretem és köszi:) Igen tudom hogy nem jó annak lenni :D egy kicsi nem árt, nekem is jól esik ha ő féltékeny:)
2011. júl. 31. 00:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben tényleg teljesen felesleges féltékenynek lenned, hidd el :)

ebben nincs semmi gyanús dolog, vagy aggódni való, meg a barátod is mondta, hogy már nem érdekli, a bizalom fontos, higgy neki, mindkettőtöknek jobb lesz így :)

Amíg nem tesz neki célzásokat meg hasonlók, semmi értelme aggódni :)

2011. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) De te is aggodnál nem?:D Mert amugy az igaz, hogy lány vagyok de a másik csaj se csúnya, sőt...xd és ezért kicsit féltékeny vagyok $ de hát megbízom én benne:) mert szeret ős is ahogy én őt:)
2011. júl. 31. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen lány, eleinte zavart aztán rájöttem hamar, hogy semmi veszélyt nem jelent. :) most érted, ha meg volt a lehetőségük, hogy legyen valami, amikor még egyikőjüknek se volt senkije, és akkor nem tették, akkor nem most lesz, amikor már kapcsolatban élnek :) szóval emiatt nem aggódnék.
2011. júl. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Bár akkor a csajnak volt valakije de mégis úgy viselkedett mintha de mégse és ennek örülök :) Bízom benne nagyon szeretem:)
2011. júl. 31. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!