Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történne, ha...

Szerintetek mi történne, ha összejönnék egy 20évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés
szüleim hogy reagálnának?18L
2010. okt. 24. 17:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Megdugna és elhagyna.
2010. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a szüleidet, de én nagyon nem örülnék, ha a 18 éves lányom egy 38 éves férfival járna. Persze, lehet mondani, hogy nem számít a korkülönbség, de szerintem igenis számít. Az apád is lehetne.
2010. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a te döntésed. :)

A szüleid biztos meglepődnének mert majdnem egykorú lenne velük a fazon.

Ha normális felfogású a fazon akkor lehetne komoly a kapcsolat bár én nem kockáztatnám meg.

Sok sikert!

2010. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Én 28 vagyok de én se kezdenék 38évessel. Én egyáltalán nem nézek ki 28nak de a 38 meg 48nak néz ki.
2010. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
2 hónap alatt idegbajba kergetne, jól megdugna, aztán otthagyna a következő 18 évesért 20/L
2010. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az történne, amit az 1. válaszoló írt. Az, hogy összejössz vele, egy dolog. Más, a szülőknek való bemutatás. Ezt csak akkor tedd meg, ha már komoly a kapcsolat. Nem valószínű, hogy kiugranak majd a bőrükből, de az sem biztos, hogy nem fogadják el. Attól függ, te és a pasi milyen beállítottságú. Ha passzoltok egymáshoz, és mélyek az érzelmek, nem lehet kifogásuk a választásod ellen. Csak ne kapkodj el semmit.
2010. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én meg 29 vagyok, de nekem se kéne egy 38 éves párkapcsolatra. Mert hozzám képest papa. Már majdnem 40, Jézusom, minek öregednék meg ennyire idő előtt? Majd ráérek akkor, ha én is negyven leszek, vagy nem? Amúgyis olyan rövid az élet. Az ilyen kapcsolat mindig csak az öregebbnek a jó.


Amúgy valszeg az lenne, amit az első válaszoló írt. Bár ha te is csak ennyit akarsz tőle, akkor nem probléma. De akkor meg úgysem kell a szülőknek bemutatni.

2010. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként azt mondják az ilyen kapcsolatokra, amikor a pasi jóval idősebb,hogy az idősebbet fiatalítja meg, a fiatalt meg öregíti./ezt lehet sokféleképpen értelmezni/
2010. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 18 évesen volt egy pasim, aki 38 éves volt. 2 évig jártunk, szüleim is elfogadták. A dologból nem lett házasság, de barátsággal váltunk el. A legtöbb szeretetet és törődést tőle kaptam meg. Emberileg is sokat tanultam tőle. Azóta eltelt 16 év, de nekem máig nagyon kedves emlék a kapcsolatunk és persze ma is jóban vagyunk.


Én nem félnék a dologtól, de a szülőknek csak akkor mutatnám be ha már komolyabb a kapcsolat.

2010. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

hát... járnál egy 20 évvel idősebb férfival :)

szüleid kibuknának, talán sose fogadnák el a férfit. az apád is lehetne =D

te meg idővel vagy rájössz hogy hülye voltál, vagy örökre vele maradsz :) azt én nem tudhatom

2010. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!