Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, hogy reagálnátok le,...

Szülők, hogy reagálnátok le, ha összejönnék ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Apának volt 1 legjobb barátja, a családjukkal is nagyon jóban voltunk. Sajnos a pár elhunyt autóbalesetben, a fiuk pedig nem akart otthon élni tovább, ráadásul nem ő örökölte a házat, haszonélvezeti joga sem volt, de ez most végül is lényegtelen.

A bátyám már nem lakik velünk, tehát volt 1 üres szobánk. Úgy gondoltuk, lakhatna nálunk ez a fiú.

Nagyon jóba lettem vele, ő a lelki társam, legjobb barátom.. És úgy tűnik, hogy kezd kicsit több is lenne a dologban...

Tegnap este amikor filmeztünk az ágyamban, megcsókolt. Előtte még sose tettünk ilyet... Bár mindennapos program nálunk az esti tévézés együtt:) Szeretethiányosak vagyunk, így van, hogy összebújva alszunk... Ilyenkor nincsenek rémálmaim sem..

Szóval már egy ideje kicsit másképp viselkedik velem. Figyel minden szavamra, a reggelit ágyba hozza, éjjel is néha bejön a szobámba, hogy betakarjon és adjon jóéjt-puszit, amikor dolgozik mindig ír sms-t.. És a legszembetűnőbb, hogy a hétvégéit is inkább itthon tölti, hogy velem lehessen. Pedig nagyon sok felé mehetne, rengeteg barátja van.


A baj ott kezdődik, hogy ez a srác 23 éves. Nekem ez elég sok korkülönbségnek tűnik, sose volt még 20 évnél öregebb barátom...


Mit gondoltok erről? Mit csináljak?


16/L


2011. aug. 6. 20:35
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit akarok írni, hogy a szüleim nagyon bírják őt, családtagnak tekintik.
2011. aug. 6. 20:37
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác, nagyon rendes szüleid lehetnek ha így zok szó nélkül ott lakhat nálatok. Nos azt ha ti összejönnétek, hogyan kezelnék nem lehet tudni, igazából Te tudod mennyire nyitottak ilyen téren. Elég fiatal vagy még szóval nem hiszem hogy örülnének ha esténként együtt aludnátok, vagy tudják?
2011. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az együtt alvást nem tudják, de úgysem történik semmi olyankor, tényleg csak alszunk. Jól esik úgy aludni, hogy valaki átölel közbe. :)
2011. aug. 6. 20:45
 4/23 A kérdező kommentje:

Amúgy havi 15.000-ért lakik nálunk.. Eleinte ingyen, mióta van melója azóta ő ragaszkodik ahhoz, hogy fizessen. A szüleim nem engedik neki, hogy többet adjon..


Bár vesz nekem egy csomó mindent, 2-3 naponta kapok virágot, csokit, szinte minden nap kedveskedik valamivel :)


És még az a jó, hogy előtte nincs olyan, hogy ciki. Simán lezuhanyozok nyitott ajtónál, és nem zavar, hogy közbe beszélgetek vele..

2011. aug. 6. 20:47
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan úgy gondolod, hogy még nem tűnt fel a szüleidnek, hogy sülve-főve együtt vagytok, kapsz ajándékokat, minden lépésed figyeli, stb?

Na ne már.

Gondolom őt se zavarja, ha egy 16 éves lány zuhanyozik nyitott ajtóban.


Egészségetekre.

De gondolj arra, hogy te ezt komolyan szeretnéd, vagy csak a kíváncsiság hajt, mert ha ti szakítotok, neki valószínű mennie kell a lakásból is.

Ezt egy kis kufircért ne kockáztassátok, akkor bátorítsd, ha úgy gondolod, hogy komoly, tartós szerelem lesz belőle.

2011. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Ez olyan jó kis sztori, de tényleg:)Pedig már nem vagyok tini lány(24vagyok):) Hát lehet, hogy egymásnak vagytok teremtve! Ha egymásba szerettek úgysem lesz akadály. Csak egy dologtól félhetsz, hogy a szüleid nem fognak örülni, hogy együtt alszotok, össze jöttök és elküldik a srácot. Azért csak ügyesen adagoljátok be, ha el akarod mondani. Egyébként szüleidnek nem furcsa a fiú kedvessége irányodba? Nekem 17 évesen volt egy 9 évvel idősebb barátom, szerintem semmi rossz nincsen a korkülönbségben, főleg ha 2 ember úgy érzi tényleg egymásra találtak!
2011. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva.. Én már próbáltam rámászni, de leállított.


Amúgy szüleim nem tudják, hogy nekem hozza a virágokat. Emeletes a ház, csak az én az és ő szobája van fent, na meg a fürdő. Szóval ide fentre szokta tenni a virágot, az asztalra.

2011. aug. 6. 20:52
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne gond, a szüleid ha befogadták, akkor el is fogadják majd, ha elmondod Neki.Aranyos lehet.
2011. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
az biztos, hogy ha összejön a dolog és mégsem működne, szakítás után nagyon, nagyon kellemetlen lesz, ha a házatokban marad... ezt is gondold át. :S
2011. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Előttük nem viselkedünk így, az emeletre meg nem szoktak feljönni.
2011. aug. 6. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!