Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szerelem, hogy szét...

Van olyan szerelem, hogy szét mennek évekig nem találkoznak és hosszú évek múltán újból összejönnek? Találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés
mindent szívesen meghallgatok. a hosszú időre úgy 10 évet értettem.kitart két fél közt úgy a szerelem,hogy mind kettőnek van más és egyszer csak találkoznak és fellángol az a régi szerelem?
2010. ápr. 12. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos igen,tapasztalat!
2010. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
De még mennyire. Sajnos. Volt valaki az életemben, 15 évvel ezelőtt. Ő volt életem szerelme.Röviden tömören annyi, hogy abszolút alkalmatlan volt a társas életre csapnivaló férjnek, apának, de barátnak szeretőnek isteni. Ha a szívemre hallgatok ész nélkül a karjába vetném magam, ma is, a hangjától lever a víz, de nem teszem, mert nem jó volt nekem abban a kapcsolatban,felemésztettük egymást, nem becsült meg engem, és egész mellesleg imádom a férjem, és vele fogom leélni az életem. Hát ez az én keresztem.
2010. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
úgy látszik nem vagyok egyedül...
2010. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
akkor már azt se tudhatom biztosan, hogy a férjemnek én vagyok a nagy (egyetlen) szerelme?:S
2010. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

en egy elö pl vagyok.

-ez egy igen bonyolutt helyzet; vajdasagi magyar vagyok,odahaza volt egy csajom aki terhesis maradt tölem es született egy kislanyunk,amiröl en csak evek utan hallottam.szerettük egymast nagyon.a haboruba mentem ahonnan 15-honap utan külföldre menekültem.itt letelepedtem , haza nem mertem jelentkezni mert kerestek. hat ev utan itt megismerkedtem egy lannyal akibe megint szerelmes lettem. felesegül is vettem es született ket kislanyunk. telt is az idö elmulott 13-ev amikor elöször titokban hirt kaptam hogy jelentkezhetek haza.bennem elöntött a ver de iszonyatosan "ez leirhatatlan erzes".itt szeretem a csaladom,de minden összeomlott bennem,---AKAROM LATNI A VOLT CSAJOM ES A KISLANYOM---

Isten ugyhozta hogy a testverem megcsinalta a vizumot es nekik is ugy mondvan ITT hogy az Ö felesege. ez a talalkozas egy ojan pillanat volt a szamunkra mintha egy percig se lettünk volna elvalasztva.megzavarodtunk mindketten.a bemutatkozas helyett elkezdtünk csokolozni es sirni.mindenki szemet tart.

leirhatatlan erzes. mostmar tulvagyunk a naggyan-tudjuk mindketten hogy ez mar a multe.A draga felesegem megertett es velem sirt mikor aztan elmeseltük a dolgot.

egy IGAZI szerelem az TÖRÖLHETETLEN ! ! ! !

2010. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Tapasztalat. Együtt voltunk 1 évig szakítottunk 4 év szünet után megint kibékültünk, ennek lassan 2 éve és most is boldogok vagyunk egymással.
2010. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen esetet, konkrétan kettőt. Az egyik nagyon jól végződött, a másik esetben meg nem tudnak dűlőre jutni, mert mindketten nagyon makacsok, ugyanakkor hosszú távon nem bírják ki egymás nélkül.
2010. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22:02 hát sajnálom hogy ezt kell mondanom, de ebben senki nem lehet biztos. Mindenkinek van sötét titka :D
2010. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
csak nehogy kiderüljön:) vagy nehogy rájöjjek... (22.05 voltam)
2010. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak remélem, hogy van.
2010. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!