Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglinek lenni, vagy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglinek lenni, vagy kapcsolatban élni jobb?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mik a különbségek "érzésre" a kettő közt.
2011. okt. 28. 16:32
 1/10 Beviz Elek ***** válasza:
92%
Hát nem is tudom... Azóta mintha nem lenne akkora különbség a két karom közt vastagságban... Amúgy... Néha ki tudjuk akasztani egymást, néha szar tud lenni a dolog, de összességében jó egy kapcsolat. Vagy te jól érzed magadd egyedül a gép előtt?:O
2011. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez sokat függ attól hogy milyen a kapcsolat vagy épp az egyedüllét, illetve az ember melyiket részesíti előnyben vagy épp élvezi-e az adott helyzetét. Ha mondhatni harmónikusan működik egy kapcsolat és szívesen vagy a pároddal egyértelmű hogy kapcsolatban jobb lenni. De aki jelen pill nem is vágyik párra annak meg egyedül jobb, aztán ha jön valaki az életébe akkor megváltozik :D

Szóval szerintem is-is. Ha épp nem is teszik senki akkor elvagyok egyedül és élvezem, de ha már belép valaki a képbe onnan már mondhatni szenvedés az egyedüllét, és kapcsolatra vágyok.

2011. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
jó kapcsolatban élni jobb, mint egyedül, mert a jóban nincsenek ott azok a kontra dolgok amiket most előhoznánk, ha fel akarnánk sorolni pro és kontra a különbségeket.
2011. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Egy tény : Dugni kell.
2011. okt. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Egyedüllét vs. Kiegyensúlyozott kapcsolat--> kapcsolat !

Egyedüllét vs. Boldogtalan kapcsolat-->egyedüllét!


Egyedüllét: nem egyenlő a magánnyal..

Kapcsolat: néha ezesetben is egyedül vagy..

2011. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
66%
Forever Alone!!!!!
2013. aug. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Ha van valakid kapcsolatban vagy, ha nincs senkid akkor épp szingli vagy :DD
2015. máj. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyannak,aki nem tudja jól érezni magát egyedül is,nem lehet túl jó a mai világban.Én általában egyedül éreztem jobban magam,bár ehhez lehet az is közre játszott,hogy rossz kapcsolataim voltak,de egyszerűen ha nem vagyok szerelmes nem mozgat meg a dolog....

Szóval azt mondanám,hogy így egyedül élvezem a szabadságot,hogy álmodozhatok a "tökéletes"pasiról,meg hogy nem kell azt éreznem,hogy nem vagyok elég jó valakinek,viszont néha magányos vagyok....

Párkapcsolatban meg nem vagy magányos,jó érzés,hogy kellesz valakinek,viszont aggódhatsz azon,hogy mikor szakít veled,vajon most mit gondol,megbeszéljem vele vagy sem,lehetne ennél jobb vagy sem,szeret-e vagy nem,a bunkóságokról nem is beszélve....

2015. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Exem efyszer azt mondta...mit gondolsz? Egy kapcsolat, az nem jó. Olyan nincs, hogy jó kapcsolat. Mert ha már alkalmazkodni kell valakiheu akkor saját magától megvon dolgokat, tehát neki nem jó...volt agybaj bőven -.-"

Hajthatatlan volt...volt egy fajta felfogása....neki minden szar volt ami széppé tesz egy kapcsolatot.

2018. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Exem egyszer azt mondta...mit gondolsz? Egy kapcsolat, az nem jó. Olyan nincs, hogy jó kapcsolat. Mert ha már alkalmazkodni kell valakihez akkor saját magától megvon dolgokat, tehát neki nem jó...volt agybaj bőven -.-"

Hajthatatlan volt...volt egy fajta felfogása....neki minden szar volt ami széppé tesz egy kapcsolatot.

2018. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!