Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Fiuk! Miért jobb neketek egyedül mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet az ilyen fiúkat "betörni"? 19/l a kiszemelt 23/f
2011. júl. 8. 00:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert sokszor csalódtunk a lányokban és már félünk belemenni egy kapcsolatba hogy ugyan az lesz a vége hogy becsap!Amúgy meg szerintem nem jobb, csak ez van:D
2011. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én nem bántanám ...
2011. júl. 8. 01:04
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szeretek alkalmazkodni senkihez.
2011. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány azt mondja hogy "én nem bántanám" valahogy mégis sikerül.
2011. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Anyád Szarik :D ***** válasza:
83%
Figyelj megvan 1 bizonyos szabadság érzet mikor azt csinálunk amit akrunk tök mind 1 menyit iszunk kivel fekszünk le másnap senki nem jön oda h már megint mit csináltál stb.... sztd akk mért is jobb 1-edül ??:D
2011. júl. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántanád,mi elhisszük,kérdés hogy Ő elhiszi-e!?Nekem jó pár kapcsolatom volt,nem jöttek össze a dolgok úgy ahogy elterveztem!Megvan házam,autóim és most csatlakozom másodikhoz,annyira nem hiányzik már,hogy valaki befészkelje magát ide mert kialakultak a saját szokásaim stb.

A másik hogy lehet ez csak duma mert nem is akarna tőled semmit és így akar "lerázni" hogy neki nem kell kapcsolat!

2011. júl. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

''Nincs nő, nincs sírás.''

Nem vagyok ratyi, imádom a nőket, csak reggelre tűnjenek el.

33F

2011. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
19/L sztem a fiuk hibája h a lányok ilyenek
2011. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nőt még alig, de csalódást már sokat kaptam. Az ilyen "nőkből" én köszönöm szépen, nem kérek, inkább leszek agglegény.
2011. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, fogalmad sincs hogy mennyire szeretnék oda bújni valakihez éjjel, amikor nem tudok aludni, ugyanakkor nekem sokkal többre lenne szükségem egy formás testnél, nekem olyan erős kisugárzásra lenne szükségem, hogy olyan megmagyarázatlan vonzalmat éreznék, hogy a lelkem is bele remegne, nos kicsit talán drasztikusan fogalmaztam, de voltaképp ezt gondolom.
2011. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!