Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanátok férjnek ilyet,...

Választanátok férjnek ilyet, vagy mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik izmosak, nagyon jól néznek ki, tipikus tesztoszteron bombák stb. Viszont minden egyes nap több órát töltenek konditeremben, a hétvégéken szintén, kilószámra kell neki főzni a csirkét, a húst, mindig pontosan odafigyelnek, hogy mit esznek, ha találnak egy túró rudit a hűtőszekrényben akkor kiakadnak, és sosem fogják megkóstolni a te csodafinom sütidet, mert az csak felesleges kalória. ?! ... Aki állandóan nyüstöl téged, hogy menj vele edzeni, kövér vagy stb...? Akinek a tökéletes sem elég tökéletes? Vagy túl nagy ár ez ahhoz, hogy csupán jól nézzen ki,hogy egy életen át elviseld?
2011. aug. 16. 17:05
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
vagy fordítva, feleségnek fitness lady-t?
2011. aug. 16. 17:07
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tart örökké. Egy idő után megkomolyodik, sok ilyen ismerősöm volt, most már normális apukák, bár tény nem az akkori párjukkal vannak együtt.
2011. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt ilyen barátom. Kemény két hétig bírtam. :D
2011. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen pasi biztos nem kellene. Egy ilyen mellet rabszolga az ember leánya, nem feleség.
2011. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem. Nekem az ilyen pasi már túl sok. Hozzá egy szintén fitnessz lédi illik, akivel együtt tölthetik az időt.. az edzőteremben. :)
2011. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
nem :)
2011. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátom. Soha többet! A férjem hozzá képest nagyon puhány, de ezerszer normálisabb.
2011. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
valamit valamiért! Én bevállalom, ha Ő is mindent megtesz nekem, ami nekem fontos! :) De anélkül az izmos test semmit nem ér, és dobnám a p*csába!
2011. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nem választanék, mert nem tetszenek a kigyúrt pasik (a husisak sem, az átlagost kedvelem). A többivel nincs bajom AMÍG nem próbálja meg rámerőltetni. Úgy ahogy én sem rá a sütimet vagy akármit. Szerintem hobbi nélkül nem élhet normálisan egy ember, nekem is van hobbim ami órákat és sok pénzt elvesz, miért ne lehetne a páromnak?
2011. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok, bár naponta órák a konditeremben, az erős túlzás. Általában másfél óra. És én sem vagyok hajlandó semmilyen süteményt megenni, még karácsonykor sem. Úgyhogy igen, választanék feleségnek "fitness-ladyt". :D
2011. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!