Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem, felrepedt a...

Megütöttem, felrepedt a szája, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel hülyéskedtünk, "verekedtünk", amikor elfordultam mögém lopózott, adott egy taslit és elszaladt. Felpattantam, utána futottam és olyan szerencsétlenül találtam el, hogy felrepedt a szája (pedig nekem az a kép maradt meg, hogy tenyérrel az állkapcsát találtam el).

Félreértés ne essék, nem agresszióból történt egyikünk részéről sem, csak túlpörögtük a bunyót.

Most jegeli a száját, nekem meg lelkiismeretfurdalásom van :(


2011. szept. 28. 21:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
hülyék vagytok:) mi is "verekszünk" a férjemmel, egyszer véletlenül úgy löktem meg, hogy lefejelte az asztal sarkát.... ő is jegelte a fejét, de már közben röhögött:)
2011. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Miért jó ez a "verekedés"?
2011. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Majd legközelebb jobban figyeltek, kb. ennyi a teendő. Csak hülyéskedtetek, szóval ez miatt ne legyen olyan óriási bűntudatod, hiszen nem szándékos volt, és nem is lett maradandó sérülés belőle.
2011. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell emiatt bűntudatodnak lenni, mi is nap, mint nap bunyózunk, és nálunk is előfordulnak ilyenek :D Engem párom már vagy 4x orrba rúgott térddel tök véletlenül :D Sőt, egyszer én fejeltem orral az ő térdét :D Az ilyen hülyéskedéskor előfordulnak ezek
2011. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Nekem apukám csinált régen ilyeneket, hogy mintha leboxolna vagy ilyesmi. Egyszer majdnem beleugrottam:D Volt egy kis ijedtség, mivel lehet orrtörés vagy hasonló lett volna a vége. Főzz neki valami finomat engesztelésül és segíts neki jegelni(értheted másformán is:D) Ja és persze adj rá neki egy puszit is:D
2011. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%

21:41 vagyok


Miért lettem lepontozva?

2011. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Lebarmozott, de közben röhögött - félig kínjában. Nem akartam sérülést okozni neki, csak ilyen szerencsétlenül találtam el.

De kicsit megkönnyebbültem, hogy másoknál is előfordul bunyó harag nélkül :)

2011. szept. 28. 21:50
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, amíg ő nem neheztel, és nem lesz maradandó sérülése, addig ne legyen bűntudatod, ha csak játszotok... legjobb barátnőm (22 éves :D) az apukájával csinál ilyeneket, ott is láttam már törött ujjat meg hasonlókat, mégsem sértődött meg egyik fél sem...
2011. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Jártam egy ideig kick-boxra, úgy néz ki, tényleg reflex lett néhány mozdulatból. Lehet, hogy tovább kellett volna járni és akkor nem csak erősen, hanem pontosan is tudok ütni. Mondjuk lehetett volna annyi eszem, hogy a vállát ütöm meg, vagy más, kevésbé érzékeny testrészt.

Kapott már egy vagon puszit rá, most jegeli tovább...

2011. szept. 28. 21:54
 10/26 anonim ***** válasza:
23%
21.41-nek. en felpontoztalak. szerintem is hul+e jatek.
2011. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!