Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem, felrepedt a...

Megütöttem, felrepedt a szája, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel hülyéskedtünk, "verekedtünk", amikor elfordultam mögém lopózott, adott egy taslit és elszaladt. Felpattantam, utána futottam és olyan szerencsétlenül találtam el, hogy felrepedt a szája (pedig nekem az a kép maradt meg, hogy tenyérrel az állkapcsát találtam el).

Félreértés ne essék, nem agresszióból történt egyikünk részéről sem, csak túlpörögtük a bunyót.

Most jegeli a száját, nekem meg lelkiismeretfurdalásom van :(


2011. szept. 28. 21:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is így volt csak fordítva..Párommal bunyóztunk és lendítette a kezét,de nem akart megütni én meg belehajoltam..:)felreped a szám meg bedagadt az arcom,másnap meg magyarázkodhattunk anyósnak,hogy hogy történ,mert egyből azt hitte hogy a fia megvert :)


Ez miatt ne legyen lelkiismeret furdalásod..Szeretgesd meg kicsit..Biztos nem haragszik..!:)

2011. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
A legjobbakkal is megesik, hogy néha kicsit eldurvul a játék, ezért igazán ne legyen lelkiismeret-furdalásod.
2011. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyesmi megesik, én egyszer véletlenül lefejeltem barátomat és letört egy kis darab a fogából :/

Egyszer pedig mi is amikor bunyóztunk orrba könyökölt én meg csillagokat láttam. Megesik az ilyesmi, a lényeg h ne vegyétek komolyan!


Aki le lett pontozva: én ugyan nem pontoztalak le, de a válaszod nem volt hasznos, mert nem is válaszoltás, hanem ítélkeztél.

2011. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
Persze, megesik az ilyen. Mi birkózni szoktunk a férjemmel, és volt már olyan, hogy véletlen úgy beleharapott a combomba, hogy tökéletesen lilán látszott a fogsora a bőrömön 1 hétig. :) De én is "ütöttem már le" véletlen őt..
2011. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%
Most komoly, hogy egy ilyen kérdést egyáltalán kiírtál? Egyértelműen leírtad, hogy véletlen volt, akkor miért van egyáltalán lelkiismeret furdalásod, meg egyébként is miért nem vele beszélsz?
2011. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
Apum álmában rendszeresen arcon találja anyumat helyezkedés közben, másnap mindig ezen röhögünk:D Ott a nagy ágy, neki meg akkora keze van hogy simán átér xD Am leírás alapján nem hinném hogy haragudna..:D De azért legközelebb ennyire ne pörögjétek túl:D
2011. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%
Mi is sokat szoktunk és igen is ez előfordul :) Én is jártam már úgy hogy vélentlen eléggé megütöttem,rossz volt és nem győztem bocsánatot kérni,de hát na...megesik :D
2011. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem történt semmi,főzz valami finomat neki. Megjegyzem, ha ez fordítva történt volna, már mindenki küldene a rendőrségre meg a bíróságra... :D
2011. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

Hát ennél soha ne legyen nagyobb probléma köztetek - szívemből kívánom.

Most egy dolgod van, jegeld a száját, ne ő csinálja.

Ebből még akármi is lehet.

2011. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%

A 80-as években veseproblémával az urológián feküdtem.

Volt bent egy 25 éves fiatalember,akinek a heréivel voltak komoly gondok.

Kiderült,hogy a nászéjszakán (akkor még nem volt divat esküvő előtt együtt élni), az aktus után játékból brkózni kezdtek. Az ifjú asszony a játék hevében beletérdelt a férj tojásaiba. Annyira,hogy kórházba kellett szállítani.

Ehhez képest egy szájrepedés gyerekjáték.

2011. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!