Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Tehetnék valamit, hogy másképp legyen?

Figyelt kérdés

Egy időben közelebb kerültünk egymáshoz, de mostanában egyre inkább hanyagol. Legutóbb meg is sértett, és még neki állt feljebb, holott engem bántott meg.

Féltékeny is vagyok, mivel ahogy engem észre sem vesz, úgy egy másik lánynak lesi minden lépését, és mikor múltkor találkoztunk mondott is valamit róla, hogy az hű de poénos volt. Nem értem miért ugrálja így körbe, hiszen barátja van. Lehet, hogy azért jobb a kapcsolata vele, mert több a közös ismerősük, és régóta ismeri, meg a csaj eleve a népszerű és menő kategóriába esik. Minden nap bulizik, a fél életét publikálja a közösségin, a fiú meg kommentálja...

Szeretném ha megint úgy lenne mint régen, és tudomásul venné, hogy én is létezem... mit csináljak?


2011. okt. 2. 11:13
 1/1 DakotaDamon ***** válasza:
100%
Én a helyedben hanyagolnám kicsit a gyereket. Lehet, hogy már túl természetesnek veszi, hogy mindig ott vagy neki. Rá kéne ébreszteni, hogy ez nem feltétlenül van így.
2011. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!