Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nem bírom elviselni amikor másképp viselkedik velem a haverjai előtt.

Figyelt kérdés

Barátommal 15 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, jól elvagyunk :)

Ő az első komoly kapcsolatom ( a többi nem tartott tovább 4 hónapnál soha )

Sokat veszekszünk, ami általában miattam van, mert nagyon könnyen felkapom a sz@rt :S Azt nem szeretem mikor iszik... amikor mind a ketten részegek vagyunk az úgy még elmegy, akkor én se nézhetek ki valami szépen, de józanul olyan rossz látni azt, hogy ő bevan b@szva és olyankor teljesen más, másképp viselkedik velem, másképp viselkedik előttem, próbál felvágni a haverjainál ( pl. ugy viselkedik hogy a haverjai lássák hogy ő nem papucs, őt egy csaj nem fogja irányítani + csúnyán beszél, amit akkor nem szokott mikor kettesben van velem..)

Igaz, hogy sokszor veszekedtem vele a haverjai előtt, amit nagyon bánok is mert nem kicsit oltottam be, és egy fiúnak ez elég nagy megaláztatás, hogy a barátnője igy beszél vele a haverjai előtt...sajnálom is hogy ilyen vagyok, de egyszerűen nagyon félek attól hogy elveszitem, félek attól, hogy megcsal ( tudom hogy nem olyan, ezt mindenki tudja róla és becsülik is benne sokan, hogy ő nem olyan mint a többi fiú ebből a szempontból )

Viszont nagyon más amikor részeg, általában együtt bulizunk, de félek elengedni akárhova is mert rettegek hogy megkíván valami más csajt, vagy akármi :(

Mit tehetnék ? Hogyan vegyem rá hogy megváltozzon, és a haverjai előtt is ugyanaz a rendes, odaadó fiú legyen akit annyira szeretek?


2009. máj. 23. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Te se vagy az a megtestesült kedvesség és odaadó nő, és tiszteletlenül bántál vele a barátai előtt, úgyhogy ne csodálkozz ha ezt viszonozza. Ja mellesleg elég rondán beszélsz te is úgyhogy nem is értem mit kifogásolsz.


Van egy mondás, ki mint veti ágyát....


30/N

2009. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.Ez nálam is így van.Nem szeretem mikor be van rugva,de még az a jó,hogy nem nagyon megyünk bulizni,inkább együtt vagyunk.Próbáld meg,hogy egy bulit kihagytok és náluk vagy nálatok lesztek.Utalj rá,hogy ez neked nem tetszik,hogy így viselkedik,szerintem ha szeret megfogja érteni.
2009. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Attól hogy gyengéd és kedves lesz, miért tűnne papucsnak? Beszéld meg vele, hiszen nem kell megváltoztatni, ha azt mondod hogy máskor nem úgy viselkedik. Elvégre nem ugráltatod meg ilyenek (ha jól értelmezem az elmondottakat), mert az jelenti a "papucs"ot :). Ha igazán szeret akkor meg nem fog megcsalni ne aggódj :) Az iváson meg csak saját maga tud urrá lenni :S, szerintem.


17/F

2009. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben vagy. Az én párom már túl van a 30-on,és ugyan így viselkedik velem.Van hogy mások hordják le,hogy lehet ilyen velem.de csak akkor ha részeg!!!! Viszont nem tud,és nem is akar leszokni,megváltozni.Jól gondold meg hogy hogyan folytatod,mert kutyából nem lesz szalonna.ha el bírod viselni,csak akkor maradj vele.mi ezen oknál fogva,nem élünk együtt
2009. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!