Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ilyen...

Szerintetek mit tegyek ilyen esetben? Folytatás--->

Figyelt kérdés
Egy srác elhívott randizni, de igazából még soha nem találkoztunk. Nekem még soha nem volt barátom, még csak nem is csókolóztam, ő pedig tapasztalt. Nem merek igent mondani, mert eléggé a lelkemre veszek mindent. Bármilyen kis tévedésen hónapokig rágom magam félek elaludni meg ilyenek. Szal mi van ha elszúrok vmit...akk én többet sehova se mennék, bár így se nagyon megyek. Szeretnék már egy srácot, de a kezdeteket nem tudom h el tudom-e viselni. Ez így tudom nagyon értelmetlen...
2011. szept. 29. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyen hozzáállással nagyon nehéz lesz kapcsolatot kialakítanod. Mi lenne akkor, ha nem görcsölnél ezen ennyit?

Miért kéne már az első randin csókolózni?

Olyan eseteknél ahol még nem volt élőben találkozás a kapcsolat további kimenetel bizony 2 esélyes. Vagy bejöttök egymásnak, vagy nem! Ezen kár görcsölni. Túl kell tenni ezen magad. Vagy ezután ismerkedj élőben!

2011. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én szerintem hogyha biztos forrásból van a srác szóval nem valami pedofil hogy love.hu ra felrakott egy képet aztán kitudja h ö az igazából ,de ezt észre lehet venni egy idö után h tényleg ö az . szóval hogyha biztos forrás akkor mindenképpen menj el mert hogyha te ilyen rágódós vagy akkor amiatt h meg se próbáltad hidd el nem egy hónapot fogsz szorongani :)
2011. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

EGyszerűen csak azt kell elfogadnod, hogy akár rosszul is elsülhet a dolog. Ennyi. Ha ezzel a hozzáállással indulsz neki, akkor jó esélyed van, hogy jobb lesz.

El kell fogadni, hogy nem mindig sikerülnek jól a dolgok, randik. Mindenki lehet hülye, s mindenki elbénázhat ezt-azt. Attól még a következők nem kell, hogy rosszak legyenek. Tapasztalatra viszont szükség van. Pláne egy bizonytalan léleknek, mint te vagy.


Szóval hajrá, fogadd el! De nem várj se a másiktól, sem magadtól sokat. Próbáld egyszerűen jól érezni magad.


Viszont igaza van annak, aki óva int. Vigyázz magadra. Ismerd valamennyire az illetőt, ha közeledbe engeded!

2011. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2011. szept. 29. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is annyit tudok mondani,mint amit az előttem szólók,igazuk van!

Bár nem tudom mennyi idős vagy,remélem olyan 18 körüli és nem 14-15éves!

Nagyon vigyázz a találkozón.Azért első randi színhelyének mindenképp valami központi helyet válassz,ahol sok ember van körülöttetek!Pl a városod fő utcája,ahol vannak ismerősök a környéken...

2011. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy randi nem kötelez semmire. Beszélgettek, ismerkedtek, nevetgéltek. Nem kell tenned semmit, amit nem akarsz. Ha nem jön össze, akkor sincs semmi, mert akkor úgysem látod többet. Igazából nincs semmi vesztenivalód. Legrosszabb esetben is szerzel egy kis tapasztalatot.
2011. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!