Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglopott az exem? (! )...

Meglopott az exem? (! ) "Folytatás. "

Figyelt kérdés

Pár napja feltettem ugyanitt egy kérdést hozzátok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Köszönöm a sok hasznos választ, mindenkinek osztom a véleményét és százszor jobban gyűlölöm ezt az embert mindenkinél.

Az ügy azóta oda fajult, hogy közöltem vele, nálam vannak a zálogjegyek, ha máshogy nem fog menni, igenis p.raszt és alpári leszek, feljelentem!

Röhögve a képembe vágta, hogy idézem: "Kitörölhetem a s.ggemet a zálogjegyeimmel ugyanis se egy név se egy cím nincs rajta, nem fognak veled foglalkozni, ennyi erővel beadhattad volna te is"

Most ott tartunk, hogy nem akarja kifizetni az ékszereimet, nem akarja őket kiváltatni. Mit tehetek?


2011. júl. 14. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Ehhez a területhez konkrétan nem értek.

A párodhoz annyit hogy a témát ne hozd fel neki többet.


Először kell lenni valami papírnak hogy az édesanyád ezt rádhagyta. Ha van akkor akkor bemész a zaciba és megmondod a helyzetet, és szerintem ügyvéddel együtt, ha nincs ilyen papírod akkor is eltulajdonítás történt.


A büntető törvénykönyvét nem ismerem, mert más területetn vagyok szakosodva, de talán börtönbüntetés jár neki aszt hiszem de lehet hogy megússza mással. Gondolom élettársak voltatok de ha szabad bejárása volt az is nehezít a helyzeten.


MINDENKÉPP KERESS PAPÍRT HOGY TÉGED ILLETNEK AZ ÉKSZEREK VAGYONTÁRGYAK.


Ha nincs akkor nincs ötletem talán kellene tanúk hogy téged illet de az édes kevés, de több a semminél.


ÜGYVÉDDEL VEDD FEL A KAPCSOLATOT, ÉS ADJON EGY OLYAN PAPÍRT HOGY A ZACIS NE ADHATJA EL AZ ÉKSZEREIDET. Valaszínű jogi úton kell elrendezni hogy visszaadja, ha van ilyen


ja és ne ide a gyakoriforumra gyere hanem jogi fórumra: [link] pld ez nem ismerem lehet hogy oda rakhatsz új kérdést vagy új témát kell nyitni nem tudom, de írj nekik, ügyvéddel fogsz beszélni így is, de persze személyessen is keress fel egyet.


Amire készülj lelkileg: a párodat elképzelhető hogy megbüntetik nem tudom milyen büntetést kap, de a lopás bűncselekmény. Ja és rúgd ki a bü.dös francba ezt a sz.emetet, édesanyad emlékét megszégyenítette, és a te gyászodat megsértette. Ezenkívűl nem tisztelt téged.

Ha visszaszerezted a cuccokoat én tuti felraknám az egyik közösségi oldalra hogy mekkora sz.emét tudja csak meg mindenki

2011. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs neki valamilyen vagyontárgya amit elkobozhatnál,telefon,fényképezőgép akármi?

Elvinném ezeket a zaciba az tuti.

2011. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha ő meg tudta csinálni, te is meg tudnád az ő holmijával.
2011. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 13 éves voltam, ezelőtt 14 évvel, leszakították az aranynyakláncom a nyakamból. Másnap orvoshoz, rendőrségre vittek a szüleim, előszedték aki tette(ismertem névileg). Az bevallotta, hogy hova adta be zálogházba s a rendőrség úgy szerezte vissza a láncom. Ott is feketén volt bevéve a láncom semmi papír nem volt róla adva annak aki leszakította a nyakamból. Én azt mondom menj most a rendőrségre, ha ekkora disznó s még szembe is röhög veled, akkor egy utolsó aljas féreg. Jelentsd fel!!! Ne félj nem lesz akkora nagylegény amikor előveszi a rendőrség! Ne húzd tovább az időt, minél hamarabb kell intézkedj. Jártál a zálogházba? Lehet, hogy a papírokon amik nálad vannak nincs név, de lehet, hogy a nyilvántartásban csak van valami adat arról, hogy ki adta be. Én elmennék a rendőrségre, még az is lehet, hogy a zálogház be van kamerázva. Ne húzd tovább az időt!!
2011. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen "beszélgetést" titokban rögzíts! Lehet, hogy elejt egy-két olyan mondatot, ami perdöntő bizonyíték lehet.
2011. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A bíróság nem fogadja el a hangfelvételt bizonyítékként.
2011. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a zacikban van videófelvétel, gyorsan menj be, hátha valamelyik felvételt még elcsíped, sajnos törlik bizonyos idő után.


Amúgy ha sokat járt oda, a zacis is lehet tanú, kihallgatják, szóval ne add fel!

Elcsípheted, neki most nagy a szája, hátha beijedsz, és elállsz a tervedtől.

2011. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
59%

Szia!

Esetleg dobj neki egy sms-t, hogy szolgáltassa vissza neked az ékszereket, mondja meg melyik zálogházba adta be és mikor, mert te azokat vissza akarod magadnak szerezni. nyaggasd őt, amíg nem ír egy olyan üzenetet, amivel beismeri. és akkor meg lesz a bizonyítékod. a rendőrséget keresd fel, ne hagyd annyiban. Édesanyád emléke sokkal többet ér mint egy ilyen féreg. Küzdj, hogy minél jobban megszívja ez az érzéketlen szemét dög...

2011. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na voltál a rendőrségen?
2011. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!