Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet különböztetni egy...

Meg lehet különböztetni egy kapcsolat elején, hogy szerelem vagy csak vonzódás?

Figyelt kérdés
Honnan tudod, hogy szerelmes vagy, vagy csak fellángolás?
2011. szept. 29. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várj a vonzódás meg a fellángolás sem ugyan az! A fellángolás elmúlik és nem marad utána semmi, akkor az nem volt szerelem, de vonzódás lehet meg marad... Vonzódni lehet szexuálisan olyan emberhez aki tetszik, de viszont a belő értékek nem feltétlen vonzanak, nem érzel szerelmet. De konkrétan nem is tudnám meg magyarázni. Én tudom, hogy szerelmes vagyok, mert az elején vonzódom, aztán mikor meg ismerem eltelik 1-2 hónap akkor szeretem, vagy nem de azt észreveszem! :D
2011. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fellángolás csak pár napos érzés de a szerelem hosszabb folyamat. Ez utóbbi attól függ, hogy ha megismered az "áldozatot" belül mennyire hasonlít az általad elképzelt egyéniségre.
2011. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem elég komoly fellángolásaim szoktak lenni, fél-, akár egy évig is, amiről csak visszanézve látom be, hogy nem volt szerelem.

most köszöntött be a szerelem hozzám, így látom a különbséget; most csak ő kell, másra sem bírok nézni, ezelőtt pedig egy-egy "jobb parti"-nál igyekeztem kerülni a témát, hogy van vkim, ha nem is terveztem soha megcsalni, egy kis udvarlást mástól is szívesen bezsebeltem.

2011. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden kapcsolat a legelején "csak" vonzalom, fellángolás. Én úgy gondolom, ha szerelmes vagyok valakibe, akkor a lelkébe is szerelmes vagyok, az egészébe a jó és a rossz tulajdonságaival együtt. A legelején pedig még szinte alig ismerem, nem hogy lenne fogalmam a lelkéről. Maximum a külseje, a viselkedése, a stílusa tud vonzani. Ebből jó esetben lehet szerelem is.

Szerintem ezért jó, ha nem jelentjük még ki egy-két randi után, hogy szerelmesek vagyunk. Hagyni kell egy kapcsolatnak, hogy kiforrja magát.

2011. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
szerelem lehet vonzódásból.De az igazi szerelem hosszabb ideig el tarthat és önzetlen akkor kel az a személy ügy ahogy van. vagyis minden tulajdonságával el fogadod. Szex viszont lehet csupán vonzódásból ki indulva de nem biztos hogy szerelmes is leszel bele. A fellángolás lehet egy pár nap és el múlik.
2011. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Röviden nekem évekóta napi szinten a gondolataimban van és ő ugyan így érezi irántm sőt tán az ő érzései erősebbek irántam és szakítottam vele de nem nyugszik bele.
2012. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!