Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből sírig tartó...

Lehet ebből sírig tartó kapcsolat? Irreális vagy a szerelem tényleg mindent legyőz?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő, akik 6 éve ismerik egymást és habár szinte az első pillanattól vonzódtak egymáshoz különböző tényezők miatt (korkülönbség, társadalmi nyomás) sokáig várniuk kellett egymásra.

Jelenleg másfél éve együtt vannak, 7 hónaposan eljegyezték egymást, egy éves évfordulón esküvő, a nő jelenleg 5 hetes terhes.


Elsiették a dolgokat és csúnya vége lesz vagy tényleg létezik ilyen nagy szerelem, ilyen szoros kötődés és ilyen mély érzelmek még a mai világban is?


Sokak szerint néhány éven belül válás lesz a vége és a lány egyedül marad a babával, mivel elég nagy a korkülönbség és a férfi ezelőtt a kapcsolata előtt meglehetősen sok nőt vitt az ágyba.

Azonban mégis sikerült valamivel megkaparintania a feleségét, a nőnek pedig valahogy mégis sikerült úgy behálóznia, hogy másfél éve hűséges hozzá.

Kérdés, hogy ez a nagy megváltozás csak időleges vagy bízhatunk abban, hogy így marad már, pláne, hogy jön a baba?


Ti külső szemlélőként mit gondoltok erről az esetről?


(nem vagyok szereplője ennek a történetnek, csupán egy barátnőm sztoriját írtam le nektek - egyébként én mindenben támogatom őt, de sok embertől támadásokat kapnak)


2011. júl. 14. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

én hiszek benne,és nagyon szurkolok nekik, de ugy gondolom nagyon elsiették ezt a dolgot.

Elvileg tudományosan bizonyított tény,hogy olyan 2-2,5 év kapcsolat után a szerelem már nem lángol, és vagy átalakul szeretetté,vagy egyre kevésbé vonzódnak a felek egymás után. (persze ez nem vonatkozik mindenkire,csak általánosság)

2011. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak példát tudok felhozni :) barátnőm szülei 1 év után összeházasodtak, plusz fél év, és első gyerek.25 év után is boldogak, szerelmesek egymásba :)

A szüleim 1 év után összeházasodtak, akkor anyukám már 2 hónapos terhes volt, 30 éve boldog házasok, a mai napig szerelmes egymásba :)

2011. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, mi ebben az elsietés?

6 éve ismerik egymást.


Ha annyira támogatod őket, miért írsz ilyeneket, hogy "megkaparintania", meg "behálóznia"? ez elég durva, negatív hozzáállást mutat.

2011. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melegen ajánlom, hogy az legyen!:D :D


Viccet félretéve, remélem az lesz:) Drukkolok nekik!

Mi hasonló cipöben járunk. Nagyon pasizós voltam, aztán jött a férjem és elvette az eszem. 4 hónap után tervezett baba, 1 év járás után házasság, most lesz az 1. házassági évfordulónk, 10 hónapos a kislányunk.

Még szerelmesek vagyunk egymásba (remélem mi is együtt maradunk)!


Off: Irigylem azokat, akik 20-30 év után is szerelmesek egymásba! No de sebaj, fö az optimizmus, mi is leszünk ennyi idösek!:D

2011. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mindenki úgy találja meg a boldogságát , ahogy szeretné. A "sokak szerint" pedig híven tükrözi azt az álláspontot miszerint jó népünk mai betegségét már senki nem kerülheti el.Hogy mi lenne az? Természetesen az irígység.
2011. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külső szemlélőként pár mondat infó alapján kb. azt lehet gondolni, hogy sok boldogságot kívánok nekik. Azt pedig, hogy hogy alakul az életük, majd megtudják.
2011. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!