Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fellobbanhat a szerelem,...

Fellobbanhat a szerelem, lehet még kapcsolat egy ilyen helyzetből vagy már nem?

Figyelt kérdés
7 hónap után azt kaptam a barátomtól, hogy ő már nem szerelmes belém, ezért szakítsunk. Aztán mégis úgy alakult, hogy csak összejöttünk, 6 hónapig teljesen jól működött a kapcsolat(úgy vettem észre rajta, hogy ő is boldog) aztán jött a dolog, hogy megismerkedett valakivel, akibe szerelmes lett, viszont még nem történt köztük semmi, ezért úgy adódott, hogy találkoztunk párszor, olyankor azt mondja, imád engem, lefeküdtünk néhányszor, nem terveztük, csak így alakult. Azt mondja, kötődik hozzám, vonzódik is testileg is és mint embert nagyon szeret, bár nem szerelmes. Én próbáltam lezárni ezt a "kapcsolatot", nem kerestem, de ő viszont igen! Telefonon keres, msn-en, facebookon stb. állandóan ír. Ha nem vagyok fent, kérdezgeti, hol voltam stb. Mit gondoltok, egy olyan kapcsolatból, ahol nem volt viharos a szakítás, hanem végülis szépen váltak el, viszont a másik oldalon ott van, hogy nem szerelmes az egyik fél? Lehetnek még boldogok? újra bele lehet szeretni valakibe? elég egy kis távolság vagy ilyenkor már semmi nem segít?
2011. júl. 9. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok, jobban már nem is alacsonyíthatnád le magad. Ébresztő, itt már csak szexre kellesz! Legyen benned tartás.
2011. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, nem akarod észrevenni az igazságot. A srác nem szeret téged, talán még röhög is magában rajtad, amiért pár szép szóval megvehet magának egy éjszakára. Bármikor, mikor csak rájön a kangörcs..

Kérdezgeti, hogy hol voltál, mert ha már lenne pasid, valószínűleg nem lenne gusztusa osztozkodni. Akkor keresne másik csajt..

2011. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésre a válasz: nem, nem lobbanhat fel újra, főleg ilyen körülmények mellett. Sajnálom..
2011. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lobbanhat fel semmi!Pláne nem újra!Hónapokról beszélünk,és ha ő eddig nem érzett semmit akkor eztán se fog!Lealacsonyítod magad mert kihasznál,csak megd*g,és közben meg is csal!Olvasd kívülállóként a kérdésedet,meglátod hogy ezt azonnal le kell zárnod!
2011. júl. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Eddig igazából nem volt olyan, hogy hosszabb ideig ne beszéljünk, így igazán egymás hiányát sem érezhettük. Én a szakításunk után próbáltam ezt, de olyan 3 nap után szóbaálltam vele, mert addig is folyamatosan hagyott üzeneteket facebookon, msn-en, csörgetett stb. Ha együtt lenne a csajjal, semmiképp nem törtnetett volna ennyi sem! Nekem nincs gusztusom lefeküdni valakivel, aki előtte mással volt. Na meg erkölcsileg sem fér bele. Viszont szerintem nem korrekt ő sem a csajjal, mert velem is van ez a dolog, miközben játssza a hősszerelmest. Tényleg próbáltam már lezárni, de olyankor meg ő próbálkozik... na de bizonyára igazatok van és csak ez működhet. :(
2011. júl. 9. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!