Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonok szerint olyan lesz...

A rokonok szerint olyan lesz az életem mint anyukámé. Most erre mit mondjak?

Figyelt kérdés

Anyukám a szülei hozzáállása szerint későn, 26 évesen ment férjhez, mert a többi barátnője már 18-20 évesen férjnél volt, ezért anyu ott a faluban már vénlánynak számított. Akkor már úgy voltak vele soha sem lesz férje, ezért hozzá ment egy pasashoz, aki mint utólag kiderült nem is szerette, gyerekük sem lett, csalta, stb. 5 év után elváltak, és összejött apummal, ekkor már 30 fölött volt.


Ma megkaptam, hogy én is ezen az úton haladok, mert X-et most jegyezték el, Y-nak most jön a gyereke, Z meg már menyasszony. Nekem meg pasim sincs, és a nagyi szerint "Ugyanolyan szerencsétlen vagyok a szerelemben mint anyám, bezzeg...." Tényleg be vagyok t*jva, hogy én is így járok majd...


2011. szept. 29. 20:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy?
2011. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Költözz városba.
2011. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Meg van egy ismerősünk aki 45 éves nő. 20 évesen összejött egy gazdag, 1000 mester pasival aki a tenyerén hordozza, nagyon megbecsülik egymást. Idilli az életük. A nő soha nem is dolgozott, felnevelt 2 gyereket és vezeti a háztartást. Nem azt mondom, hogy ez nem munka, de semmit sem tett le az asztalra. Ezt megemlítettem, hogy azért ő sem olyan tökéletes, meg hogy csak van évek óta, erre azt a választ kaptam, hogy "Dehát megfogott magának egy kivételes embert, és szült 2 gyereket" Hát de mondom ennyi is. Erre visszakérdezett, hogy az nem elég?
2011. szept. 29. 20:19
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Kérdezz vissza, hogy jobb lesz-e, ha te is csakazértis férjhez mész, és 1-2 év múlva elválsz?


Igazából nem is értem a problémát. Anyukád férjhez ment, elvált, és 30egypár évesen összejött egy másik emberrel, és megszülettél te? Most ebben mi a gond?

Az emberek nagy része 30 körül/fölött vállal gyereket.


Mi a gond anyukáddal?

2011. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Városban lakom, anyum elköltözött vagy 30 éve faluról...


22 vagyok.

2011. szept. 29. 20:20
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem hallgatnék ezekre az abnormális szövegekre, te se tedd. Miért lennél vénlány? Tojjál rá hatalmas ívben, hogy milyen baromságokat hordanak össze, majd lesz párod akkor, amikor rátalálsz a nagy Ő-re.

Nekem 26 éves koromig párom sem volt,senkivel nem jártam, teljesen kényelmes volt ez így, és olyan szinten nem érdekelt, hogy ki mit süketel össze a házasságról, gyerekről, hogy ihaj.

Ne hajszold, hogy legyen párod, hagyd, hogy a dolgok menjenek ahogy akarnak, és meglátod, hogy eljön a szerelem. Nekem is eljött, és nem aggódtam ez ügyben egy percig sem.Lazulj, élvezd az életet, és ne hagyd, hogy stresszeljenek a hülye benyögések! Nevess rajtuk!

Sok sikert:)

2011. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi baj nincs vele, de a nagyim szinte szégyelli hogy:

1. Elvált, míg a barátnői nem váltak el

2. Későn vállalt gyereket

3. A többiekhez képest későn ment férjhez.

2011. szept. 29. 20:23
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Jajj,hagyd már...2011 van nem az "ókor".Na és?Ebben a korban kell tapasztalatokat gyűjteni,hogy végül a lehető legjobb döntést tudd hozni és akkor kösd össze az életed valakivel.Na és?X majd felbontja az eljegyzését fél év múlva,mert rájön,hogy még "élni akar",Y majd lehet azt mondja,hogy várni kellett volna még,mert mégsem kész az anyaságra,Z meg majd elválik 2hónap múlva.Ezek kemény statisztikák,én is huszon éves vagyok és több ilyet láttam,hallottam,minthogy azt,hogy ezek a dolgok pozitívan folytatódtak volna.Szerintem huszon évesen annyira felesleges ezeken görcsölni.A nagyszüleid meg még más világban élnek.Én am spec annyira rosszul vagyok ettől az eljegyezgetik egymást 18-20évesen aztán hú de happy minden,dicsekvés a barátnőknek,stb aztán 1év múlva szétmennek(ritka kivétellel)...

22L

2011. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
A mai világban semmiről sem vagy lekésve, egyre később szülnek a nők, ennek igaz meg is van az oka, de ez most nem ide tartozik. Más világot élünk, ezt mond el a nagyinak is, lehet hogy anyukád korában ciki volt, ma már normális...
2011. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamád fogja be, az ő idejében folyton azt kellett nézni nehogy ezért meg azért megszólják az embert, de felfoghatná hogy ez a 21. század, hálistennek te döntesz hogy kivel és mikor jössz össze.


És egyáltalán miért baj az hogy anyukád később szült mint mások?

2011. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!