Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igaz, hogy mindenkinek...

Ez igaz, hogy mindenkinek megvan az ára? Szerintetek van benne valami igazság?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van benne valami..

Mennyiért adnád el magad?

2011. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig bele se gondoltam, csak ezen az asszisztensi munkáról, ahol más szolgáltatást is nyújtani kell, gondolkodtam el, hogy egyesek miért képzelik, hogy az emberek árucikkek.És állítólag ez gyakori.
2011. szept. 29. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Amikor munkát kerestem, elég gyakran találkoztam olyan hirdetésekkel, ahol másfajta szolgáltatást is kell nyújtani...

Én ilyenekbe nem mennék bele, inkább elmennék wc-t pucolni.

2011. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Rákos beteg közeli roikonomnak nem tudsz olyan összeget mondani amit ki ne fizetne hogy egészséges legyen.

Sajnos az egészség nem pénzfüggő

(külföldi milliókba kerülő engedélyeztetés alatt álló kezeléseket is próbált már,meg mindenféle "csodaszert")

2011. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nekem is van ilyen ismerősöm.
2011. szept. 29. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
A mondás igaz. Csak mindenki másként értelmezi. Ne csak forintba gondolkozz!
2011. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"egyesek miért képzelik, hogy az emberek árucikkek"


Mert vannak emberek, akiknek nincs annyi pénzük, hogy a kamataiból megélhessenek. Nekik dolgozniuk kell. A munka az egy olyan dolog, hogy valaki ahelyett, hogy otthon az ágyban fetrengene vagy a kertben élvezné az őszi nap szépségét, egy zajos és büdös csarnokban áll egy szalag mellett és fényezi a karosszériákat. Eladta magát napi 8 órára, heti 5 napon át, csak hogy ne haljon éhen. Úgy tűnik, az ember bizonyos értelemben árucikk.

2011. szept. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem az döbbentett meg hogy van ilyen álláslehetőség hanem az hogy vannak akik jelentkeznek rá.


Igen mindennek és mindenkinek ára van.

2011. szept. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem csak a pénzre értjük, igen.
2011. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!