Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha én vagyok...

Mit csináljak, ha én vagyok agresszív és mindenkinek az életét ezzel tönkreteszem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,elég jó tanuló.

Nem tudom mi okozza,már voltam teljes kivizsgáláson,teljesen egészséges vagyok,jártam dilidokihoz,de szart sem ért.

Járok küzdősportra,ott sem kedvelnek annyira,mert túl agresszív vagyok,hiába krav magáról van szó,vagy boxról.

Nagyon magas vagyok és baromira kigyúrt.De szörnyen türelmetlen.

Nem tudok mit csinálni,saját magamat fojtom meg.Rengetegszer akadok ki,csapkodok,ordítok,dühöngök,török zúzok.Állandóan kötekedem a suliban,utcán,bárhol.Szeretek-imádok verekedni.

Nem tudja senki mitől vagyok ennyire ingerült,nem tudok lenyugodni.vannak jó pillanataim,mint most,de nem tartanak sokáig.

Van valakinek ötlete még mit csináljak?Azért járok ilyen sportra mert máskülönben túl sokat vagyok otthon és túl "kártékony vagyok".Ott kiélem kicsit magam.

Szüleim nehezen vállalnak és tolerálnak.

Nem tudom mit tegyek.Orvosira készülök,de azt már megkaptam,hogy alkalmatlan vagyok rá-ezt be is látom,de ettől függetlenül sebész szeretnék lenni.Csak ne csesszen fel senki... =/

Tipp az okozóra?Nem kérek kiosztást,mert nincs értelme.


2011. okt. 22. 18:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja igen.Van önkritikám.Jártam jógára évekig és voltam agykontrollos cuccon is.
2011. okt. 22. 18:26
 2/18 anonim ***** válasza:
Kinek az életét teszed tönkre?
2011. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szüleim,testvéreim.
2011. okt. 22. 18:33
 4/18 anonim ***** válasza:

Sajnos mi itt ebben nem nagyon tudunk segíteni...

Azt, hogy mi okozza ezt nálad, és mi segítene lenyugodni, csak Te tudod kitalálni.

De első körben, mi lenne, ha nem ilyen agresszív sportokra járnál? Szerintem ezek csak növelik benned a feszkót. Csinálj valami "nyugisabbat".

Persze, lehet, hogy hülyeség, de ez jutott először eszembe.

2011. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Szerintem, a két kérdező egy és ugyanaz a személy és a kérdés kamu!

2011. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mi lakásban élünk,nem voltam nyomi és csak kisebb testvéreim vannak.Szüleim nem váltak el.
2011. okt. 22. 18:38
 7/18 anonim ***** válasza:

Az agressziót nem váltotta ki semmi? Nem ért stressz, sérelem?

Nincs olyan dolog, ami nem akar sikerülni, hiába próbálod?

2011. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nincs,soha nem ért semmilyen trauma,nem igazán stesszeltem.

Elég sikeres vagyok..nagyképűen hangzik,de minden összejön amibe belekezdek: zene(hegedű),sport,gyúrás,makettezés.

De pl egyszer annyira felhúzott valami hegedülés közben ,hogy a hegedűm és az ablak bánta.=(

2011. okt. 22. 19:48
 9/18 anonim ***** válasza:
Én lennék a kérdező a másik kérdésnél, és nemkamu, ha gondolod kiírom a nevem.
2011. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Húúú téged jól meg kellene verni és istenesen seggbek*rni :P

Akkor mindjárt szelídebb fiú lenne belőled!

2011. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!