Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg mit érez...

Honnan tudhatom meg mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Arra van valami jel, ha az emberre valaki mindig nagyon "ellágyultan" néz, és alig bírja elfedni halvány mosolyát, mikor meglát, vagy csak beszélgetünk, az milyen szeretetet takar?


Honnan tudhatnám meg, hogy szerelmes, vagy csak simán szeret engem?


2011. szept. 29. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
megkérdezed tőle
2011. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Logikus. De szerintem elég gáz valakitől ilyet kérdezni, legalábbis én nem merném.
2011. szept. 29. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem szerelmes beléd, csak tetszel neki. Beszélgessél vele és majd kiderül, hogy mi lesz belõle.
2011. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, lehet, hogy a szerelmes az túlzás.. valahogy azt próbáltam megragadni, hogy ez lehet csupán "emberbaráti szeretet", vagy gyengédebb érzelmeket takar.

Köszi a választ!:)

2011. szept. 29. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A jelekből 100%, hogy odavan érted teljesen. Minimum vonzódik hozzád, de inkább beléd van esve :D
2011. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!