Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudhatom meg hogy ő is...

Hogy tudhatom meg hogy ő is érez e irántam valamit?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki tetszik,vagy talán több,és már találkoztunk is ,elvoltunk nagyon és voltak olyan pillanatok amikor azt hittem h én is bejövök neki,aztán elbizonytalanodtam,msn-en néha beszélünk ,de olyan ideges lett mikor meghalotta hogy egy fiú hajt rám..hogy juthatnék előrébb?hogy esetleg össze is jöjjünk?
2011. ápr. 22. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Többet beszélgess vele, mondjuk kérjétek el egymás telefonszámát, akkor telóról is tudtok beszélni.. menjetek el együtt sétálni.. Ha ő nem lép, akkor mindenképp lépj te, ha úgy gondolod, hogy van esély rá..
2011. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
számcsere is volt már..ő kérte el..és séta is volt inenn nem tudom hogy lépjünk tovább:S és hogy egyáltalán akar e tőlem valamit :S
2011. ápr. 22. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz rá, ha nem mered, célozgass.. Meg hívd fel magadhoz, nézzetek együtt filmet.. Szorítok! :)
2011. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem merem mert félek hogy elutasít :/
2011. ápr. 22. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
De egy próbát megér, nem veszítesz semmit ha elutasít.
2011. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nagyon sokat:/ én őt nagyon szeretem
2011. ápr. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!