Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgomnak (17) viszonya van...

Húgomnak (17) viszonya van egy nős férfival, megtudtam pár napja, és úgy gondolom, hogy beszélnem kéne vele. Mit gondoltok? Mit mondhatnék?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy szóljak e bele, de mégis a húgom, és azzal eteti a pasi, hogy neki ilyen meg olyan fontos, meg hogy otthagyja a családját, a gyerekével együtt, a pasi 30 fölött van, én is ismerem.

Szeretném neki elmondani, h ez nem jó, meg hogy mindig a szerető jár rosszul általában. A húgom nagyon kis naiv, és tapasztalatlan, jelzőket nem kérek rá, mert nekem is megvan a véleményem a családfeldúló szeretőkről, akik pluszba ilyen fiatalok.

De úgy gondolom mindenképpen kell tennem valamit.


2011. szept. 30. 08:58
1 2
 1/13 Dottorre ***** válasza:
98%
A hugodnak magyarázd el, hogy egy pasi nem fogja otthagyni a gyerekeit miatta, és ő meg ne akarjon szétszedni egy családot csak azért, mert most épp 17évesen úgy gondolja, hogy szerelmes. Ezt nem tehetné meg normál esetben senki. A pasinak meg megmondanám, hogy ha nem száll le a hugomról, akkor el fogom mondani a feleségének... Szemét húzás, de azt hiszem egy felelősségteljes apának a családja mellett a helye nem pedig 17éves csitri csajokon... bocsi a jelzőért.
2011. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasi hülyíti a kiscsajt a családját tuti, hogy nem fogja otthagyni! Én felvilágosítanám az ürge családját, de csak miután szétrúgtam a f@szi seg.ét! Mindenképp beszélj a feleségével, de valahogy tudd is bizonyítani! Fotók, hangfelvételek, stb., mert nem biztos, hogy a neje rögtön hinni fog neked! Liliomtipró kancsó!
2011. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg ennyire naív, és telebeszélte a pasi a fejét, akkor sajnos nincs mit tenni.Hiába beszélnél a húgoddal, te lennél a rossz, aki el akarja marni a szerelmétől!

Egy 30on túli pasi, azért már elég tapasztalt, és tudja, hogy hogyan csavarja el a fejét egy "kis" lánynak!

Ettől függetlenül én beszélnék vele.Megközelíteném több szempontból a helyzetet.Nagy valószínűségeket sorolnék fel neki, és elmondanám, hogy ez nem jó.A legjobb érvem az lenne, hogy nézze már meg, hogy most mit csinál a pasi, és ha még el is hagyja a feleségét érte, nagy valószínűséggel vele is ezt csinálná!

2011. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szia,hát mondanám hogy beszélj vele,de lehet ugy se fogja felfogni,voltam így én is,szeretője voltam valakinek,hiába beszéltek velem,nemtörődtem senkivel...igérgetett fűt fát igaz nemvoltak gyerekei,de mikor kezdett kitudódni a dolog,eldobott mint rongyot.Már ennyi ésszel tudom,hogy soha nem mennék bele ilyen kapcsolatba
2011. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Irigylem őket,piszok jókat dughatnak !

El tudom képzelni,hogy hogy élvezi a 17 éves is meg a 30-as is most a sexet egymással,húú.

Ezeket mostanában le nem beszélitek erről. Szerintem.

2011. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy,egy 17 éves szerelmes lány nem az eszére szokott hallgatni.Inkább a férfival beszélj,fenyegesd meg hogy ha nem hagyja békén a húgodat akkor kitálalsz a feleségének.
2011. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, beszélhetsz vele, magyarázd el neki, amit gondolsz az egészről. Sajnos egyebet tenni nem tudsz, mert a hugod élete, végülis azt tesz vele, amit akar. :(
2011. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a viszony ténye a baj, hanem hogy tényleg elhiszi, hogy a férfi el fogja érte hagyni a családját.. Inkább a pasival próbálj beszélni, ne a lánnyal, a lánnyal felesleges. És ne erőszakosan, csak magyarázd el mennyire fog ez fájni a húgodnak és ne rabolja egy 17 éves életét.
2011. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én még addig is elmennék,hogy szólnák a családnak.Hátha szüleitek tudnak ezzel a kis csitrivel valamit kezdeni.A feleséggel mindenképp beszélni kellene,meg esetleg ráküldeni a pasira néhány verőlegényt.Ha az én húgommal tenné ezt valaki,kiveretném belőle a sz@rt is.Ne hagyd annyiban a dolgot,mert a végén húgod fog nagyon rosszul járni,és a fickó családja is meg fogja szenvedni.Sok sikert!
2011. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Kedves" 09.11-es!


Ha a te lányodról lenne szó, te sem nyilvánulnál meg így!

2011. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!