Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok holnap munkába...

Nem akarok holnap munkába menni. Szerintetek mit mondhatnék a főnökömnek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 17:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
:|
2011. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki szabadságot!
2011. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
mit dolgozol?
2011. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Elkapott a hasmenés szeretnék otthon maradni szabin hátha elmúlik.
2011. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Mondd, hogy elkapott a hasmenés.
2011. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

mondd azt hogy a kutyád széttépte a házidat :)


(csak vicceltem, de azért remélem jobb kedved lett )

2011. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nincs szabim, mivel nem vagyok bejelentve...Ez egy alkalmi munka, 2 hónapja vagyok ott és úgy volt, hogy májusban vége lesz.


Jól jön a plusz pénz, de mivel hajnalban kell bemennem és este érek haza, iszonyúan fáradt vagyok és a kialvatlanság miatt már napi szinten fáj a fejem...

2011. jún. 21. 17:56
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

ha normális főnököd van, akkor simán mondd meg neki, h egy kicsit elfáradtál, szükséged lenne egy nap pihenésre és aztan pedig mindent bepotolsz...bár sok minden függ attol is, h milyen munkad van

egyébként ha simán kérnél szabadságot, akkor is adniuk kellene, még indoklás nélkul is

ha vmi hazugságot akarsz, tehát abban kérsz segitséget, akkor a lehetoségek halmaza végtelen, orvoshoz kell menned, mert mondjuk nagyon fáj a fogad/begyulladt a szemed, stb. el kell kisérned vkit az orvoshoz, sürgősen papirokat kell intézned, stb

2011. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%
kitört a jkdhjsahj dhwjhdhhwbe nevű vulkán, így a géped nem kapott felszállási engedélyt a japánok fennhatóságában tartozó jhjshajhj nevű szigetről és ezért nem tudod megtisztelni holnap a jelenléteddel... lehetőleg éjfélkor közöld vele, mert úgy hihetőbb...
2011. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Egyfolytában hánysz/hasmenésed/lázad van. Ő sem akarhatja, hogy megfertőzd.
2011. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!