Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszik a férjemne...

Szerintetek tetszik a férjemnek a barátnőm?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok a férjemmel, és soha egyetlen esetben sem voltam féltékeny. Sokat beszéltünk mindig szép lányokról (Én is szeretem őket :)) ), és a tíz év alatt soha nem volt, hogy észrevettem volna, hogy zavarja, ha kérdezgetem, hogy szépnek talál-e valakit.

Tegnap megkérdeztem, hogy tetszik-e neki az egyik legjobb barátnőm, nagyon szép, okos lány, és egyszerűen nekem esett, hogy hogy képzelhetem, hogy miért gyanúsítgatom, és fél órán keresztül nem lehetett szót érteni vele, csak hőbörgött. Pedig csak annyit kérdeztem, hogy tetszik-e neki, és hogy kihez hasonlítaná, ha valakihez.

Soha nem láttam még ilyennek semmilyen nővel kapcsolatban. És soha nem volt még, hogy arra gondoltam volna, hogy más is lehet a képben. Nem megy ki a fejemből, ami történt. Éppen amiatt kezdtem el most gyanakodni, hogy ennyire felháborodott a kérdésen, pedig úgy érzem, semmi oka nem volt rá.

Szerintetek véletlenül pont belenyúltam a hangyabolyba? :(


2011. szept. 30. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát én nem tudom...lehet, hogy csak épp rossz napja volt, nem? De mondjuk ha soha semmilyen nővel kapcs. nem viselkedett így csak a barátnőddel...akkor lehet benn valami...
2011. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi 18 éve vagyunk együtt a férjemmel (38 évesek vagyunk mind a ketten) és kb. a 10. évfordulónkon én is elsütöttem ugyanezt. És nagyon rossz volt a reakciója.. én biztosra vettem, hogy tetszik neki ez a barátnőm. Azóta eltelt ismét 8 év, és pont nemrég mondta, hogy annyira idegesítették az ilyen jellegű kérdéseim, mert ő soha nem adott okot féltékenykedésre. És igaza volt. Belátom így utólag.


Amúgy nekem se esett volna jól, ha ő kérdezget ilyesmit a barátairól... ámbár a fene se tudja, én szerintem megválaszoltam volna neki normálisan, hogy ő igen, ő meg nem.. :)

2011. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem gyanúsítgattam ám. Csak megkérdeztem, hogy tetszik-e neki, mint nő, és bejönne-e neki, ha nem lennénk együtt. Igazából csak azért kérdeztem, mert éppen arról beszéltünk, hogy a barátnőmnek milyen sok pasija van mindig. Minden nő és férfi ismerősünket kitárgyaltuk már így ezerszer.

Egyébként meg elsőre rávágta, hogy persze, hogy járna vele, ezt sem szokta mondani másra.

2011. szept. 30. 14:38
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
szerintem csak rossz napja volt.
2011. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Elég nagy hülyeségeken jár az eszed.Én is kiakadnék ha tőlem ilyet kérdeznének.
2011. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg unja már, én is kiakadnék, ha a pasim, más férfiakat mutogatna, hogy tetszik e. Olyan lenne, mintha kisebbségi komplexusa volna. Én soha nem mutogatok csajokat neki, ha észreveszi vegye, de nem hívnám külön fel a figyelmet rá.
2011. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

én csak azt nem értem, hogy nálatok miért téma napi szinten a szép nőkről beszélgetni?! ez téma?! vagy biszexuális vagy? (írtad, hogy szereted a szép nőket) mert akkor érthető...

nem tudom, hogy tetszik-e neki. lehet, hogy csak elege lett, hogy erről kérdezgeted.

2011. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Már bocsi,de szerintem a te buksid egy nagy "hangyaboly",ha ilyeneken jár az eszed.A férjednek igaza van,hogy kiakadt.
2011. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Oké, meggyőztetek. Mondjuk azt nem értem, hogy ha unja vagy valami, akkor miért nem mondta eddig, meg mi volt ez az egész, de akkor fáradt volt, vagy valami.
2011. szept. 30. 14:47
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek kell ilyesmit kérdezned, ha nem háborodik fel hanem csak úgy simán közli, hogy aha nagyon jó csaj akkor boldog lennél?
2011. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!