Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal nem tudok kb semmit...

Anyámmal nem tudok kb semmit megbeszélni, mert ha elmondom, azért kapok, ha nem, akkor azért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17l
2011. szept. 30. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Kicsi vagy, kinövöd :)
2011. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Semmit, ez van, ezt kell szeretni.
2011. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
26 vagyok, kb. ugyanez a helyzet, törődj bele, hogy így maradtok. :)
2011. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél megbeszélni anyukáddal?Mert konkrétan az nem írtad!!
2011. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak arról van szó, hogy nem enged sehová el (bulizni, tehát még sosem voltam), nem tudok vele pasikat megbeszélni... És hasonlók.
2011. szept. 30. 15:21
 6/11 anonim ***** válasza:

velem is ilyenek...


ha nem beszélgetek velük,akkor az a kínjuk,ha meg próbálok nekik valamit mondani,el vagyok küldve a jó büdös k.rva istenbe,mert hogy én mit képzelek magamról,hogy ilyen kis szarságokkal zavarom őket...


ez van,ez ellen nem tudunk mit tenni :||


13l

2011. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ember a környezetedbe akivel meg tudnád beszélni pl.a pasi ügyeket??Más én 18 évesen mentem először bulizni de engem engedtek!!Mi az hogy nem engednek??17 évesen??próbáld megbeszélni,hogy nem fogsz semmi hülyeséget csinálni de ne legyen belőle veszekedés mert azzal nem érsz el semmit!!
2011. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát 17 évesen már elengedhetne 1-2 koncertre, vagy bulizni, de nem egész éjszaka, mert még gyerek vagy és ő felel érted. 11-ig lenne szerintem ideális. Pasi ügyeket pedig meg tudod beszélni a barátnőiddel, ha nem olyan anyukád, ne várd, hogy ő ezt nyílt témaként kezeli, mégha ez nem is túl jó dolog.
2011. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, az én anyám még durvább.

Ha elmondok neki vmit, kielemzi minden szavamat (tényleg, szóhasználat, hangsúly, milyen fejjel mondtam), másnap már a szomszédok, a barátai is tudják.


Ha nem, akkor mekkora egy titkolózó izé vagyok, mi az, hogy ő nem tudhat róla.


A telefonbeszélgetéseim direkt kihallgatja, hiába próbálok elvonulni, "véletlenül" jön utánam.

Ha fiúval beszélek és vigyorgok közben, vagy "aranyos" a hangom már kombinál.

A legjobb barátnője fiával már a közös jövőnket tervezik, mondjuk szimpi srác, de ez milyen dolog már?

Még a hivatali beszélgetéseket is kihallgatja, utána jön papolni, hogy miért ezt a szót használtam és miért nem határozottabban beszéltem.


Ha hazaérek, akkor rögtön letámad, mi volt, hol voltam, mit csináltam, le sem vehetem a cipőm.

Minden barátomról tudni akarja, kik, a legjobb barátnőim parazitáknak nevezi, mert ennyi idősen még nincs munkájuk (1-nek, de szerinte a többinek se).


Munkatársam is követte, egyik reggel amikor távcsővel(!) figyelt a buszmegállóban látta, hogy vele beszélgetek. Azóta már tudom, mit szokott venni a piacon, mikor merre megy és hol lakik.


Amíg kollégista voltam addig naponta többször hívott, levelet írt, pénteken pedig egész heti elszámolást kért, mi az, hogy én szerdán este 9kor nem vettem fel a telefont, biztos ittam.

2011. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Uristen..kedves utolsó..sajnállak..
2011. okt. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!