Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már megint mit tettem? Miért...

Már megint mit tettem? Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és anyukám bement a városba mert dolga volt.Evett is egy helyen és mondtam neki tegnap,hogy ha már ott jár,hozzon nekem is vacsorát.Hozott is,de ugye az adag az nagy volt,persze éhes voltam és megettem a 3/4-ét.

Mostanába nem figyelek oda az étkezésemre ezért híztam is.

Erre most mondja,hogy na egyed,miért nem eszed?Annyiba került a krumpli mint a hús.


Most tényleg olyan nagy bűnt követtem el? Vagy most komolyan csak unatkozik,hogy mindenbe beleköt?


Előre is köszi a válaszokat!


2011. szept. 30. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Mit izgulsz, majd nyolckor megeszed a maradékot. :)
2011. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
Most nem értem, hogy mi a problémàd? Azt mondta neked, hogy most fejezd be a krumplit? Tehàt sokba került ez a problémàja? Jobb lett volna, ha sütsz egy kis krumplit és akkor most nem dobnàd ki. Hiszen ilyenkor kihülve màr nem is jó, az biztos, tehàt pénzpocsékolàs az biztos.
2011. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Én azt szoktam mondani hogy: Neked adom a többit. :)
2011. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14%
A szülőnek mindig igaza van! Kivétel nélkül!
2011. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

17:44 Ez aranyos! Nálunk mikor kicsik voltak a gyerekek, abból tudtuk, hogy nem ízlik a csoki amit kaptak, hogy megkínáltak belőle minket is. :)


Kérdező! Mondd meg anyunak, majd megeszed később, vagy holnap.

2011. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, hogy tele vagy, most nem kérsz többet, de tegyétek be a hűtőbe és később, vagy holnap megeszed.
2011. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!