Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vettem egy laptopot 2 hete,...

Vettem egy laptopot 2 hete, de már egyszer ki lett cserélve mert hibás volt, és már megint rossz. Kötelezhetem az eladót pénzvisszafizetésre?

Figyelt kérdés
Az első cserénél kiderült hogy sorozathibás a gép.
2010. jan. 5. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Asus?mert az nem lepne meg..
2010. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dell
2010. jan. 5. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha erre isw vonatkozik a garancia, ráadásul tudta is az eladó, hogy sorozathibás, akkor szerintem igen. Nem értem, hogy ilyenkor miért nem próbálják ki már a boltban...
2010. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugy tudom, hogy nem az elado, hanem a gyarto ceg a felelos.Ameddig garanciaban van, addig mindig ok javitjak vagy cserelik ki akkor is ha szazszor romlik el.Amennyiben szeria hibas, ugy erdeklod meg biztosra hogy mit tehetsz,lehet, hogy kicserelheted egy masfajtara.Ha szoban nem tudsz zoldagravergodni,akkor ajanlott levelben irjal a cegnek az altalaban hasznosnak bizonyul.
2010. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!