Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én voltam aki írtam hogy...

Én voltam aki írtam hogy együtt alszom a tesómmal még mindig most már komolyan krva égő mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugye mondtátok /mondták egy páran hogy már nagyon lekéne szokni erről.Gondoltam jó hát akkor megpróbálok egyedül aludni a pici szobába.Nagyon rossz érzés volt egyedül.Aztán hajnalba valamikor bejött a bátyám hogy menjek át aludni hozzá mert nem érzi jól magát egyedül..Nem gondoltam volna hogy ilyen rossz egyedül aludni.Ez valami betegség vagy mi?Most mit csináljak? Már komolyan kínosnak érzem Hogy lehet hogy ennyire nem tudunk elszakadni egymástól?
2011. szept. 30. 20:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
én nem olvastam az előző kiirásodat.Hány éves ill. fiú/lány vagy?
2011. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

én úgy emlékszek 2 fiú

szerintem menjetek orvoshoz,ez már nem normális

2011. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

Úgy érted egy ágyban, vagy szobában?


Ha egy ágyban az tényleg fura, és azért nem tudtok elszakadni, mert ezt szoktátok meg.

Ilyenkor első lépcsőben maradjatok egy szobában, de külön ágyban.


Hány éves vagy amúgy?

Én nem olvastam a korábbi kérdésedet.

2011. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
én 16 lány vagyok a bátyám 19.Csak olyankor szoktunk külön aludni ha csajjal van.Lehet hogy anya hiánya van van mi?
2011. szept. 30. 20:28
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális.

Gondolom, ha táborba mész és ott alszol is az elsö este rosszul alszol.

Szerintem szerezz be egy plüss állatot és aludjál vele szerintem max 1-2 éjszaka lesz ez a rossz érzés, aztán nem lesz baj és csak nevetsz magadon. Amúgy tegyél be valami zenét és aludjál el arra.


én felnöttként úgy hogy gyerekem is van ha pl nyaralni megyünk vagy anyukáméknál alszunk az elsö napon mindig rosszul alszom aztán megszokom a helyet és könnyebb.

2011. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
De már kiskorunk óta együtt alszunk mert csak úgy tudtam megnyugodni ha melléfektettek és azóta így maradt
2011. szept. 30. 20:30
 7/32 anonim válasza:
100%
Én is 16 vagyok a bátyám meg 18, nekünk is egy közös szobánk van. Emeletes ágy. És kiskorunk óta egy szobában alszunk, és én se szeretek egyedül aludni, nekem egyfajta biztonságot ad, hogy ő ott van felettem, ha valami van akkor csak felébresztem vagy szólok neki..
2011. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Orvoshoz azért még nem kell fordulni, ez tényleg a megszokás kérdése, amire extra érzékeny az ember alvásnál és kellemetlen érzésben nyilvánul meg.

Ez pont olyan ha valaki ágyat cserél vagy máshol alszik akkor a többség nehezen fog az első napokban aludni. A másik ember közelségének megszokása erre még rátesz.


vegyetek erőt magatokon, mert ez a bátyádnak is gáz lesz ha egy barátnője megtudja, akkor vihar gyorsan fog lelépni (később egyre inkább).

Ha a bátyó ez miatt nem is akar tartós kapcsolatba lépni, na az már kóros lesz.

2011. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok egyedül aludni ,és 26 vagyok...de ha úg jön ki a lépés persze "sikerül".
2011. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
én is így vagyok:)
2011. szept. 30. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!