Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körömlakk kérdése:

Ha egy férfi azt mondja 28 évesen h Ő sose fog házasodni akkor azt tényleg komolyan mondja? Vagy még nem érzi érettnek magát nem akarja elkötelezni magát? Vajon változhat a véleménye? 2 éve vagyunk együtt!

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Erre van egy jó mondás: soha nem mondd, hogy soha.
2011. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem dobd mert azt jelent i hogy nem tetszel neki XD
2011. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Két év alatt nem volt alkalom rá, hogy ezt megkérdezd tőle? Amőgy két év után még én sem akarnék házasodni, egy egész életre szóló döntéshez ez nem egy hosszú idő.
2011. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem most azonnal akarok házasodni csak h én szeretnék majd ö meg nem
2011. aug. 23. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem előbb utóbb mindenki akar családot, de mindig ott a kivétel. Ő szerintem az. Szakíts vele, bár ha szereted úgyis mindegy mit írok/írunk.

Egy pasit ismertem 27 éves volt állítása szerint sosem akar családot, gyerekeket. Én el sem tudnám képzelni egy olyan valakivel az életem, aki akár egyetlen egyszer is tesz egy ilyen kijelentést.

2011. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő szeretne gyerekeket!!!csak esküvöt nem
2011. aug. 23. 16:47
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Több pasinál tapasztaltam, meg láttam a környezetemben, hogyha igazán szerelmesek lesznek és kötődnek egy nőhöz, akkor a legmegrögzöttebb agglegényeknek is megváltozik a véleménye...


25 N

2011. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Sok elhatározásom volt már az életemben: soha nem fogok szakállt növeszteni, nem lesz hosszú hajam, nem veszek fel hawaii inget stb.

Ezeken mind változtattam az évek során. A soha nem fogok megnősülni elhatározásomon nem fogok változtatni soha az életben.

Senki nem jöjjön itt nekem, a majd ha szerelmes leszel és mindenki családot akar baromsággal. El nem tudom képzelni, hogy feltétel nélkül szeressek egy nőt és ő is engem, és, hogy életünk végéig együtt maradunk.

2011. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pedig lesz ilyen kedves utolsó, hidd csak el:))


25 N

2011. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet azért mondja, mert nem találta meg az "igazit"... még.
2011. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!