Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen? Miért...

Anyám miért ilyen? Miért ilyen velem minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
A hugom,aki most lett 14 éves, 13 évesen már discoba ment,több mint fél éve cigizik, szokott néha inni is, csavarog, lóg a suliból,stb..Vele annyira elvan,én meg aki nem csinál ilyet,pedig én lassan 17 leszek, velem állandóan kiabál mert gépezek,pedig nem sokat. A tesómmal lazán elbeszélget, mintha barátnők lennének, engem meg le se szar.
2011. okt. 1. 11:11
 1/5 anonim válasza:
65%
Szerintem benned többet lát, mint a húgodban. Tehát a húgodat már ilyennek szokta meg, és anyukád úgy gondolja, hogy őt már nem tudja "normálissá" tenni, megnevelni. Lehet, hogy benned lát valamit, amiben sikeres lehetsz. Aggódik érted, hogy jól tanulj.:)
2011. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
általában mindig a kis tesó a jó gyerek.
2011. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajnos nagytesónak lenni mindig kereszt...... Téged már majdnem felnevelt és mindjárt önálló ember leszel. Nagyon nehéz szülőként megtalálni a helyes irányt. Javaslom neked hogy beszéld meg vele higgadtan a dolgot. A hugodnak üzenem hogy ne cigizzen.....
2011. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert olyan, mert nem jo a feje. Ez nem normalis dolog.
2011. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az is igaz. Én is tudom milyen, csak én apámmal vagyok így. Folyton a féltesóm a jó gyerek. Ma is őt vitte el lovagolni, csak azért mert anyukám jön értem 3-ra.. Na, persze.
2011. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!