Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "anyám" állandóan lek*rváz...

Az "anyám" állandóan lek*rváz a hátam mögött, néha még a szemembe is (ok nélkül). Ti ezt hogyan viselnétek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
biztos féltékeny..:D
2011. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

De mi jogon? Ez azért durva. Leültél már vele megbeszélni, hogy miért csinálja? Nem ideges mostanában?

Ha nem, vagy nincsenek problémái, akkor nem értem, miért csinálja ezt. Nekem mamám mondott rám idegességében. Tudnál írni kicsit többet?

2011. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem pasizok egyáltalán, úgyhogy ennek nincs alapja.

Ha valami miatt ideges rám, máris egyből lek*rváz...

2011. jún. 23. 10:48
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyébként nem lehet vele megbeszélni semmit.

Ha összeveszünk, és miatta, van, hogy napokig nem beszélünk, aztán megy tovább minden, ahogy addig is ment, semmi bocsánatkérés...

2011. jún. 23. 10:49
 5/10 A kérdező kommentje:

Pedig a k*rvázásnak tényleg semmi alapja nincs, eddig csak egy tartós kapcsolatom volt, annak is már vége...


De "anyám" teljesen leszívja az energiámat, ilyen ocsmány szavakat használ, van, amikor üvöltözik is... Pedig nem adok rá okot, nem vagyok se szemét, se semmi, csak úgy néha összeveszünk apróságokon...

Apámék meg nem szólnak semmit...

2011. jún. 23. 10:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
anyukád nem normális, ennyi. Lehet, hogy beteg. Egy Anya nem így beszél a lányával.
2011. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Húú, nem semmi. Szerintem hagyd rá.
2011. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én anyámról írtál volna. :( Próbáld meg kerülni, ne adj neki okot sem, hogy belédkössön és hogy idegesítsen, alkalma se legyen. Itt csak az elhidegülés, a távolságtartás lehet megoldás, én is ezt tettem. Kitartás!
2011. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer az én anyám is leku-rvázott. Emberek között. erre visszakézből odavágtam neki, hogy most mit van úgy oda, az ő nevelése vagyok! Többet nem mondta.
2011. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!