Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HA öngyilkos lennék, és írnék...

HA öngyilkos lennék, és írnék búcsúlevelet (kézzel) egy fontos számomra személynek, akkor anyám felbontás nélkül eltudná juttatni hozzá?

Figyelt kérdés
Kicsit bugyután fogalmaztam meg, de ez csak egy feltételezés. Csak azon gondolkoztam, hogy mennyi lenne az esélye, hogy ha beborítékolom a levelet, ráírom a nevet, címet (nem akarom postán feladni, mert bizonytalan a dolog), és kint hagynám az asztalon.
2011. aug. 8. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ilyen böszmeségeken ne is gondolkozz, más örülne, ha élhetne akár pár évet, hogy felnevelhesse a gyerekét!

És ne gyere most azzal, hogy ez csak egy feltételezés, már maga a gondolat is egy nagy baromság! :S

2011. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem. A rendőrség felbontja.
2011. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj öngyilkos lenni, az nem megoldás. Mitől érzed olyan reménytelennek a helyzeted? Hátha tudnék segíteni.
2011. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem, mert anyád felbontaná.


Gondold már végig, megtalálod a gyerekedet holtan, mellette egy megcímzett levél? Jó postás lennél, vagy kétségbeesésedben felbontanád?

Amúgy a rendőrség is lefoglalná a nyomozás miatt.


Megkérdezhetem, hogy mi miatt akarsz öngyilkolászni?

2011. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 josek ***** válasza:
idióta gondolat,, ha neked a gyereked megölné magát és látnál egy megcimzett levelet ami nem neked szól te odaadnád anélkül hogy ne nézd meg??? persze hogy nem adná oda hisz a halott gyereke nem neki szánta, ezzel mély sebet elytesz a szülökön, mert egy barát ismerös többet ér mint ök,, de ismétlem ez idióta gondolat
2011. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, jó esetben a rendőrség első számú gyanusítottja a levél címzettje lesz, feltételezve, hogy öngyilkosságnak állított be egy gyilkosságot. A második gyanúsított anyukád lesz.
2011. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Az utolsó válaszoló túl sok krimit olvasott...


A levéltitok egy nagyon fontos dolog, amit a rendőrök is csak akkor szeghetnek meg ha gyilkosságra utaló bizonyíték merül fel. Amennyiben lógsz egy kötélen a nappali csillárjáról akkor nem bontják fel. Ha viszont 15 késszúrás van a hátadban, akkor már valószínű.

2011. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kicsi az esély arra, hogy megkapná az illető, akinek szánod. Az egyik legjobb barátnőm 20 évesen öngyilkos lett, a búcsúlevelet nekem szánta. Milyen furcsa, hogy annyi titka volt amiről csak én tudtam, talán ez lett volna az utolsó amit megoszt velem, de az üzenete nem jutott el hozzám..30/N

2011. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
E-mailt kell neki írni, azt biztos megkapja.
2011. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanmár kérdező kicsit gondolj bele anyukádat érdekelné az utolsó leveled a rendörség is megnézni a fél világ látná csak az nem akinekszánod.

Nem kell ilyen hü'eségeken gondolkodni olyan miatt lenél öngyilkos akiről azt se tudod hol lakik?

Honnan tudná anyukád ha te se tudod mért tudná ő kézbesiteni? Senki nem ér enyit.

2011. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!